Dziecko LIFESTYLE

Bajkowy Bal Karnawałowy krakowskich hoteli Accor

W sobotę 23 lutego w hotelu Novotel Kraków City West odbył się niesamowity bal karnawałowy. Biorące udział w wydarzeniu dzieci, a było ich około 100 mogły przenieść się do świata ulubionych

Data publikacji: 2019-03-11
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Bajkowy Bal Karnawałowy krakowskich hoteli Accor
Kategoria: LIFESTYLE, Dziecko

W sobotę 23 lutego w hotelu Novotel Kraków City West odbył się niesamowity bal karnawałowy. Biorące udział w wydarzeniu dzieci, a było ich około 100 mogły przenieść się do świata ulubionych baśni.

Bajkowy Bal Karnawałowy krakowskich hoteli Accor LIFESTYLE, Dziecko - W sobotę 23 lutego w hotelu Novotel Kraków City West odbył się niesamowity bal karnawałowy. Biorące udział w wydarzeniu dzieci, a było ich około 100 mogły przenieść się do świata ulubionych baśni.

Jak wyglądał najbardziej magiczny bal tego roku i jakie atrakcje przygotowały krakowskie hotele Accor?

Świat fantazji w niebezpieczeństwie

Karnawałowa zabawa wraz z dziećmi ogarnęła w sobotę hotel Novotel Kraków City West. Na balu pojawiły się takie postacie jak Smok, Alicja z Krainy Czarów, Elsa i Anna z Krainy Lodu, a także Czerwony Kapturek. Każdy z bajkowych bohaterów miał przygotowaną inną atrakcję dla najmłodszych, jej wykonanie przez najmłodszych pozwalało mu na powrót do jego, bajkowego świata. Na koniec każde z dzieci otrzymało specjalny dyplom z podziękowaniem za uczestnictwo w Balu – Hotele Novotel nastawione są na rodziny z dziećmi, którym możemy zapewnić odpowiednie atrakcje oraz udogodnienia podczas ich pobytu. Wydarzenia takie jak bal karnawałowy są dodatkiem, którego organizacja sprawia nam dużo radości i satysfakcji, a dzieciom zapewnia zabawę i wspaniałe wspomnienia, a ich rodzicom daje chwilę wytchnienia – mówi Violetta Krzemień-Banot, dyrektor hotelu Novotel Kraków City West.

Tradycja

Bal karnawałowy w hotelu cieszy się dużym zainteresowaniem. Dyrekcja i pracownicy hoteli Accor w Krakowie angażują się w różnorodne projekty związane z dziećmi, nie tylko tymi zatrzymującymi się w hotelach, ale także poprzez współpracę z organizacjami i fundacjami mającymi najmłodszych pod swoimi skrzydłami. Novotel Kraków City West przeszedł szereg zmian, które są udogodnieniami dla osób się w nim zatrzymujących, a szczególnie rodzin z dziećmi. W nowej odsłonie hotelu znalazł się duży kącik dziecięcy, odremontowany basen, a także zrewitalizowano tereny zielone, na których stanął duży plac zabaw. 

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Bajkowy Bal Karnawałowy krakowskich hoteli Accor LIFESTYLE, Dziecko - W sobotę 23 lutego w hotelu Novotel Kraków City West odbył się niesamowity bal karnawałowy. Biorące udział w wydarzeniu dzieci, a było ich około 100 mogły przenieść się do świata ulubionych baśni.
Hashtagi: #LIFESTYLE #Dziecko

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy