Dziecko LIFESTYLE

Dwa dni Mikołajkowych atrakcji w CH Turawa Park

Data publikacji: 2019-11-30
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Dwa dni Mikołajkowych atrakcji w CH Turawa Park
Kategoria: LIFESTYLE, Dziecko

Przez dwa dni, w piątek i sobotę (6 i 7 grudnia) w godzinach od 12.00 do 18.00 na pasażu centrum czekać będą Dora i Diego, popularni bohaterzy bajki „Dora poznaje świat”.

Dwa dni Mikołajkowych atrakcji w CH Turawa Park LIFESTYLE, Dziecko - Przez dwa dni, w piątek i sobotę (6 i 7 grudnia) w godzinach od 12.00 do 18.00 na pasażu centrum czekać będą Dora i Diego, popularni bohaterzy bajki „Dora poznaje świat”.

Przez dwa dni, w piątek i sobotę (6 i 7 grudnia) w godzinach od 12.00 do 18.00 na pasażu centrum czekać będą Dora i Diego, popularni bohaterzy bajki „Dora poznaje świat”. Zaangażują oni najmłodszych w kreatywne gry i konkursy z nagrodami. Nie zabraknie także pierwszego w tym roku spotkania ze Świętym Mikołajem, którego będzie można odwiedzić w specjalnej chatce.

Mikołajki w CH Turawa Park to aż dwa dni konkursów, gier sprawnościowych, zabaw edukacyjnych i wielu innych atrakcji, które pomogą dzieciom rozwijać wyobraźnię i zapewnią niezapomnianą świąteczną rozrywkę. Po raz pierwszy na pasażu centrum pojawią się także Dora i Diego – ulubieni bajkowi bohaterowie najmłodszych. Przy stanowisku fotograficznym każdy będzie mógł zrobić sobie z nimi pamiątkowe zdjęcie.

W strefie dzielnego odkrywcy Diego zaprosi do udziału w grze sprawnościowej „Zbuduj igloo” oraz do pomocy przy budowie lodowego schronienia. W konkursie wiedzy o świecie „Poznaj świat z Dorą i Diego” dzieci będą odgadywać nazwy dzikich zwierząt, uczyć się języków obcych, a także rozwiązywać zagadki z wykorzystaniem wielkoformatowego globusa. W multimedialnej zabawie „Łamigłówka z Butkiem” poznają wszystkich przyjaciół Dory.

W trakcie imprezy, przez dwa dni na pasażu CH Turawa Park będzie dostępny plac zabaw „Ogród Dory”. Nie zabraknie malowania twarzy w ulubione wzory i tworzenia oryginalnych masek z podobiznami dzikich zwierząt. Na najbardziej kreatywne i zaangażowane dzieci czekają nagrody – kompasy od Dory i Diego.

Wydarzenie będzie także okazją do pierwszego w tym roku spotkania ze Świętym Mikołajem, który chętnie zrobi zdjęcia z dziećmi i wręczy upominki. Mikołaj będzie obecny w CH Turawa Park także w kolejne weekendy grudnia, aż do świąt Bożego Narodzenia.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Dwa dni Mikołajkowych atrakcji w CH Turawa Park LIFESTYLE, Dziecko - Przez dwa dni, w piątek i sobotę (6 i 7 grudnia) w godzinach od 12.00 do 18.00 na pasażu centrum czekać będą Dora i Diego, popularni bohaterzy bajki „Dora poznaje świat”.
Hashtagi: #LIFESTYLE #Dziecko

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #Dziecko   #LIFESTYLE