Dziecko LIFESTYLE

Letnia plaża w VIVO! Stalowa Wola

Data publikacji: 2019-06-28
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Letnia plaża w VIVO! Stalowa Wola
Kategoria: LIFESTYLE, Dziecko

Nadmorski klimat w mieście? VIVO! zaprasza wszystkich mieszkańców Stalowej Woli spragnionych wakacyjnego relaksu do swojego centrum handlowego. W ostatnim czasie pojawiła się tu letnia plaża oraz komfortowa strefa chill-out z wygodnymi leżakami.

Letnia plaża w VIVO! Stalowa Wola LIFESTYLE, Dziecko - Nadmorski klimat w mieście? VIVO! zaprasza wszystkich mieszkańców Stalowej Woli spragnionych wakacyjnego relaksu do swojego centrum handlowego. W ostatnim czasie pojawiła się tu letnia plaża oraz komfortowa strefa chill-out z wygodnymi leżakami.

Plaża w VIVO! Stalowa Wola, usypana ze specjalnego piasku, to wyjątkowe miejsce przeznaczone do letniego relaksu w przerwie między zakupami. Klienci mogą skorzystać tu z przygotowanych leżaków i komfortowej strefy wypoczynku. Centrum handlowe nie zapomniało o najmłodszych. Na plaży pojawiły się niezbędne zabawki: wiaderka, foremki, grabki i łopatki, dzięki którym każde dziecko będzie mogło stworzyć wymarzone budowle z piasku. Strefa relaksu w VIVO! to doskonały pomysł na przerwanie wakacyjnej nudy, spędzenie czasu całą rodziną, a także okazja do kreatywnej pracy nad niebanalnymi piaskowymi konstrukcjami. Ponadto będą się tu odbywały cykliczne wydarzenia przygotowane z myślą o najmłodszych, które zainauguruje Dzień Bańki Mydlanej. Już w najbliższą sobotę, 29 czerwca, pojawi się tu strefa gigantycznych i mnogich baniek mydlanych, a także 5 stanowisk do samodzielnego puszczania baniek. Każdy chętny będzie mógł również zamknąć się w mydlanym świecie i zobaczyć, jak wygląda rzeczywistość  obserwowana przez wielką bańkę. Nie zabraknie waty cukrowej i malowania buziek. Wszystkie zaplanowane atrakcje odbędą się w godz. 11.00-17.00. Podczas cyklicznych zabaw na plaży najmłodsi będą zbierać pieczątki, uprawniające do odbioru niespodzianki na ostatnich zajęciach, 24 sierpnia. Aby wziąć udział w konkursie należy odebrać kartę konkursową i aktywnie uczestniczyć w letnich animacjach. Maluchy, które uzbierają 4-5 pieczątek otrzymają zestaw baniek mydlanych, gumę do skakania oraz jojo. Regulamin konkursu znajduje się na: https://vivo-shopping.com/pl/stalowa-wola             

– Wraz z rozpoczęciem wakacji szkolnych, jak co roku, pojawiła się u nas niecodzienna atrakcja dla wszystkich stalowowolan – letnia plaża usypana ze specjalnego piasku, przypominającego ten nadbałtycki. Chcemy udowodnić, że wakacje w mieście wcale nie muszą być nudne i nieudane. Liczymy, że podobnie jak w ubiegłych latach, nasza strefa chill-out będzie cieszyła się dużym zainteresowaniem mieszkańców Stalowej Woli – mówi Wojciech Krzyżak, Center Manager VIVO! Stalowa Wola.

Plaża w VIVO! Stalowa Wola czynna będzie do końca wakacji.

Serdecznie zapraszamy!

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Letnia plaża w VIVO! Stalowa Wola LIFESTYLE, Dziecko - Nadmorski klimat w mieście? VIVO! zaprasza wszystkich mieszkańców Stalowej Woli spragnionych wakacyjnego relaksu do swojego centrum handlowego. W ostatnim czasie pojawiła się tu letnia plaża oraz komfortowa strefa chill-out z wygodnymi leżakami.
Hashtagi: #LIFESTYLE #Dziecko

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #Dziecko   #LIFESTYLE