Dziecko LIFESTYLE

Lewiatan z pomocą dla najmłodszych

PSH Lewiatan od lat angażuje się w inicjatywy na rzecz potrzebujących ze swojej najbliższej

Data publikacji: 2020-09-08
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Lewiatan z pomocą dla najmłodszych
Kategoria: LIFESTYLE, Dziecko

PSH Lewiatan od lat angażuje się w inicjatywy na rzecz potrzebujących ze swojej najbliższej okolicy.

Lewiatan z pomocą dla najmłodszych LIFESTYLE, Dziecko - PSH Lewiatan od lat angażuje się w inicjatywy na rzecz potrzebujących ze swojej najbliższej okolicy.

PSH Lewiatan od lat angażuje się w inicjatywy na rzecz potrzebujących ze swojej najbliższej okolicy. W związku z tegoroczną edycją „Wieczoru Marzeń w Zoo” organizowanego przez Fundację Dziecięca Fantazja, sieć dołączyła do listy sponsorów wydarzenia.To już 16. odsłona wydarzenia poświęconego podopiecznym fundacji i ich najbliższym.

Bliskość, partnerstwo, przedsiębiorczość i odpowiedzialność to cechy, którymi w Lewiatanie kierujemy się już od ponad 25 lat. Wiemy, jak ważne jest wzajemne wsparcie i solidarna pomoc, dlatego staramy się systematycznie angażować w działania pomocowe na rzecz potrzebujących. „Wieczór marzeń” to wyjątkowy projekt organizowany z myślą o najmłodszych, dlatego tym bardziej cieszymy się, że pomimo nadzwyczajnej sytuacji wywołanej pandemią udało się zrealizować już 16. edycję tej szczytnej inicjatywy, a my jako PSH Lewiatan mogliśmy być także jego częścią – mówi Marcin Poniatowski, Członek Zarządu ds. marketingu Lewiatan Holding.

„Wieczór Marzeń w ZOO” to część projektu Gale dla Młodych Bohaterów, który składa się z serii inspirujących wydarzeń organizowanych na rzecz chorych dzieci i ich rodzin. Dotychczas wydarzenie odbywało się w Dzień Dziecka, ale w związku z pandemią tegoroczna edycja została przeniesiona na koniec lata. We wsparcie zaangażowały się 22 firmy, wśród których znalazła się PSH Lewiatan. Fundusze przekazane przez tegorocznych sponsorów zostały przeznaczone na paczki prezentowe dla najmłodszych oraz pokrycie kosztów organizacyjnych wydarzenia.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Lewiatan z pomocą dla najmłodszych LIFESTYLE, Dziecko - PSH Lewiatan od lat angażuje się w inicjatywy na rzecz potrzebujących ze swojej najbliższej okolicy.
Hashtagi: #LIFESTYLE #Dziecko

A to już wiesz?  Owoce, trójbój i świetna zabawa…Port Łódź Junior zaprasza!

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy