Dziecko LIFESTYLE

Najsłodszy Dzień Dziecka z Mieszanką Krakowską z Wawelu

1 czerwca zbliża się wielkimi krokami - pora więc pomyśleć nad słodkim upominkiem dla

Data publikacji: 2020-05-14
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Najsłodszy Dzień Dziecka z Mieszanką Krakowską z Wawelu
Kategoria: LIFESTYLE, Dziecko

1 czerwca zbliża się wielkimi krokami – pora więc pomyśleć nad słodkim upominkiem dla najmłodszych.

Najsłodszy Dzień Dziecka z Mieszanką Krakowską z Wawelu LIFESTYLE, Dziecko - 1 czerwca zbliża się wielkimi krokami - pora więc pomyśleć nad słodkim upominkiem dla najmłodszych.

1 czerwca zbliża się wielkimi krokami – pora więc pomyśleć nad słodkim upominkiem dla najmłodszych. Na liście prezentów z okazji Dnia Dziecka nie powinno zabraknąć Mieszanki Krakowskiej z Wawelu. Teraz te soczyście owocowe, oblane deserową czekoladą galaretki z dodatkiem naturalnych soków odkryjemy w nowym, odświeżonym opakowaniu.

Poszukujesz dla swoich bliskich czegoś pysznego, wyjątkowego i zarazem najwyższej jakości? Świetnie! Mamy dla Ciebie połączenie tego co najlepsze w jednym produkcie. Mieszanka Krakowska marki Wawel, czyli mix 4 soczystych owocowych smaków: naturalnej cytryny, dojrzałej pomarańczy, słodkiej maliny i egzotycznego ananasa, teraz dostępna jest w odświeżonej odsłonie. Kultowe i uwielbiane przez wszystkich galaretki znajdziemy w nowym opakowaniu, które jeszcze mocniej podkreśla ich owocowość. To idealna propozycja na słodki upominek z okazji Dnia Dziecka, który warto rozpocząć od czegoś pysznego.

Tylko to, co niezbędne dla wyjątkowego smaku

Prosty i dobry skład produktu przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym rodzicom. Tak jak i inne produkty marki Wawel, Mieszanka Krakowska powstaje w oparciu o ideę Dobrych Składników. Nie zawiera zatem barwników i sztucznych aromatów, kusząc soczystymi sokami owocowymi w środku oraz pyszną deserową czekoladą – bez emulgatora E476 i oleju palmowego. Jedyną substancją żelującą galaretki jest agar, czyli naturalna substancja żelująca pochodzenia roślinnego. Mmm… ten czas z bliskimi będzie naprawdę słodki!

Liczy się smak

Mieszanka Krakowska w nowych opakowaniach pozwala delektować się tym, co najważniejsze, czyli soczyście owocowym smakiem galaretek, bez obaw o skład produktu. Już wiesz jak sprawić słodką przyjemność swoim bliskim! Wybierając dla nich słodkości Wawel masz pewność, że wybierasz to, co najlepsze. Słodkiego świętowania!

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Najsłodszy Dzień Dziecka z Mieszanką Krakowską z Wawelu LIFESTYLE, Dziecko - 1 czerwca zbliża się wielkimi krokami - pora więc pomyśleć nad słodkim upominkiem dla najmłodszych.
Hashtagi: #LIFESTYLE #Dziecko

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy