Dziecko LIFESTYLE

Piksele opanują Aleję Bielany!

Data publikacji: 2019-08-19
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Piksele opanują Aleję Bielany!
Kategoria: LIFESTYLE, Dziecko

W weekend 24-25.08 w godzinach 10.00-20.00 Aleja Bielany zamieni się w wielką strefę naukowo-gamingową. Fani kultowych gier będą mogli wejść do świata Lego Worlds, Roblox, PixelArk i wziąć udział w pokazach programowania w Minecraft na specjalnie przygotowanych stanowiskach.

Piksele opanują Aleję Bielany! LIFESTYLE, Dziecko - W weekend 24-25.08 w godzinach 10.00-20.00 Aleja Bielany zamieni się w wielką strefę naukowo-gamingową. Fani kultowych gier będą mogli wejść do świata Lego Worlds, Roblox, PixelArk i wziąć udział w pokazach programowania w Minecraft na specjalnie przygotowanych stanowiskach.

Wakacje powoli dobiegają końca, dlatego warto wykorzystać je w pełni! W weekend 24 i 25 sierpnia od godziny 10.00 do 20.00 Aleja Bielany zamieni się w wielką strefę naukowo-gamingową. Fani kultowych gier komputerowych będą mogli wejść do świata Lego Worlds, Roblox, PixelArk i wziąć udział w pokazach programowania w Minecraft na specjalnie przygotowanych stanowiskach. Udział we wszystkich aktywnościach jest bezpłatny.

W przedostatni weekend wakacji Aleja Bielany zgromadzi miłośników wirtualnej rozgrywki. Na terenie centrum powstanie 9 stref, a w każdej z nich będzie czekało mnóstwo atrakcji. Od godziny 10.00 do 12.00 w strefie free to play, goście centrum spróbują swoich sił w rozgrywkach w: Minecraft, Lego Worlds, Roblox czy PixelArk. Ich główną zaletą jest możliwość samodzielnego projektowania wirtualnego świata. Gracze, aby osiągnąć jak najlepsze wyniki, muszą wykazać się pomysłowością i kreatywnym myśleniem. Gra daje im wiele swobody twórczej i narzędzia do realizacji swoich wizji.

Nad wszystkimi aktywnościami czuwać będą animatorzy.

Dla tych, którzy chcą poznać gamingowy świat od podszewki, Aleja Bielany przygotowała bezpłatne warsztaty z programowania. Natomiast aby zagłębić się w tajniki trójwymiaru, uczestnicy wydarzenia będą mogli wziąć udział w warsztatach rysowania figur przestrzennych — a to wszystko w technologii 3D za pomocą magicznych pisaków. To nie koniec atrakcji! Organizatorzy przewidzieli również strefę, w której za pomocą specjalnych gogli VR, będzie można przenieść się w zupełnie inny wymiar, w którym postacie i budowle z gier będą na wyciągnięcie ręki.

Na terenie centrum powstanie również Strefa Malucha. Najmłodsi znajdą tam kreatywne stanowiska do rysowania i tworzenia, klocki Linden oraz wiele gier edukacyjnych.

Fani Minecraft od godziny 12.00 do 18.00 powinni uważnie śledzić wydarzenia na scenie głównej. Będą one okazją do pochwalenia się wiedzą o grach, natomiast dla rodziców szansą na zdobycie Kart Podarunkowych Alei Bielany, które można spożytkować na przykład na szkolną wyprawkę.

 

Piksele opanują Aleję w weekend 24 i 25 sierpnia w centrum handlowym Aleja Bielany tuż przy wejściu głównym. Wydarzenie potrwa od godziny 10.00 do 20.00.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Piksele opanują Aleję Bielany! LIFESTYLE, Dziecko - W weekend 24-25.08 w godzinach 10.00-20.00 Aleja Bielany zamieni się w wielką strefę naukowo-gamingową. Fani kultowych gier będą mogli wejść do świata Lego Worlds, Roblox, PixelArk i wziąć udział w pokazach programowania w Minecraft na specjalnie przygotowanych stanowiskach.
Hashtagi: #LIFESTYLE #Dziecko

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #Dziecko   #LIFESTYLE