Dziecko LIFESTYLE

Podaruj prezent! Pomóż sprawić radość na święta dzieciom chorym na nowotwory

Jak co roku, Fundacja Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową, rusza z wyjątkową, świąteczną akcją PODARUJ PREZENT małym pacjentom kliniki Przylądek

Data publikacji: 2018-11-14
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Podaruj prezent! Pomóż sprawić radość na święta dzieciom chorym na nowotwory
Kategoria: LIFESTYLE, Dziecko

Jak co roku, Fundacja Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową, rusza z wyjątkową, świąteczną akcją PODARUJ PREZENT małym pacjentom kliniki Przylądek Nadziei.

Podaruj prezent! Pomóż sprawić radość na święta dzieciom chorym na nowotwory LIFESTYLE, Dziecko - Jak co roku, Fundacja Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową, rusza z wyjątkową, świąteczną akcją PODARUJ PREZENT małym pacjentom kliniki Przylądek Nadziei.

Jak co roku, Fundacja Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową, rusza z wyjątkową, świąteczną akcją PODARUJ PREZENT małym pacjentom kliniki Przylądek Nadziei. Wystarczą cztery proste kroki, żeby sprawić radość dzieciom, które nie mogą świętować z najbliższymi.

Wiele chorych na raka dzieci nawet święta musi spędzić w szpitalu. Robimy wszystko, żeby i w Przylądku Nadziei mogły poczuć świąteczną atmosferę i radość. W ubiegłym roku wspaniali ludzie o wielkich sercach z całej Polski podarowali naszym małym podopiecznym ponad 1000 gier, książek, klocków i innych zabawek. Ich uśmiechy były bezcenne! W te święta chcielibyśmy to powtórzyć.

Aby podarować prezent podopiecznym Fundacji, wystarczą cztery proste kroki:

kupić grę planszową, klocki albo książkę dla dziecka chorego na raka,
przesłać podarunek na adres Fundacji: ul. Ślężna 114S/1, 53-111 Wrocław,
pracownicy i wolontariusze Fundacji przekażą prezenty małym pacjentom Przylądka Nadziei przed Świętami Bożego Narodzenia!
przesłać zdjęcie (jeśli ktoś ma ochotę!) z prezentami i życzeniami dla dzieci z kliniki. Żeby wiedziały, ilu dobrych ludzi je wspiera w trudnych chwilach.

Więcej informacji na temat tegorocznej akcji Podaruj Prezent oraz formularz do przesyłania zdjęć można znaleźć na stronie internetowej:

https://podarujprezent.naratunek.org/ 

Na stronie udostępniona jest również lista-poradnik, przygotowana przez dziecięcych psychologów z Przylądka Nadziei. Dzięki niej można dowiedzieć się, jakie zabawki nie tylko umilą czas dzieciom, a jakie sprawią radość nastolatkom, ale również to, które będą miały znaczenie terapeutyczne. To doskonała inspiracja także dla prezentów, które planujemy podarować swoim bliskim.

Podarujmy razem dzieciom chorym na raka radość na Święta Bożego Narodzenia! Każda pomoc ma znaczenie. Dziękujemy!

**

Fundacja Na Ratunek Dzieciom z Choroba Nowotworową od 27 lat wspiera małych pacjentów wrocławskiej Kliniki Transplantacji Szpiku, Onkologii i Hematologii Dziecięcej, którzy przyjeżdżają do Wrocławia na leczenie z całego kraju. Klinika jest największym ośrodkiem przeszczepowym w Polsce. Lekarze i pielęgniarki leczą tam każdego roku 2000 małych pacjentów. W tej pracy pomaga im Fundacja, która finansuje kosztowne leki i rehabilitację, kupuje sprzęt medyczny oraz wspiera badania naukowe. Z inicjatywy Fundacji we Wrocławiu został wybudowany Przylądek Nadziei, najnowocześniejszy w Polsce szpital dla dzieci chorych na raka.

 

Kontakt dla mediów:

Bartłomiej Dwornik

[email protected]

tel.: +48 71 712 77 33

Strona główna

https://www.facebook.com/przyladeknadziei

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Podaruj prezent! Pomóż sprawić radość na święta dzieciom chorym na nowotwory LIFESTYLE, Dziecko - Jak co roku, Fundacja Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową, rusza z wyjątkową, świąteczną akcją PODARUJ PREZENT małym pacjentom kliniki Przylądek Nadziei.
Hashtagi: #LIFESTYLE #Dziecko

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy