Dziecko LIFESTYLE

Poleć z Yeti w Himalaje i przenieś się do świata Jumanji

Już tylko kilka dni pozostało do wydarzenia filmowego „O Yeti!”, podczas którego można wygrać wycieczkę w Himalaje dla całej rodziny! Tydzień później na fanów przygód czekać będzie kolejna wielka atrakcja – zabawa w świecie

Data publikacji: 2019-11-14
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Poleć z Yeti w Himalaje i przenieś się do świata Jumanji
Kategoria: LIFESTYLE, Dziecko

Już tylko kilka dni pozostało do wydarzenia filmowego „O Yeti!”, podczas którego można wygrać wycieczkę w Himalaje dla całej rodziny! Tydzień później na fanów przygód czekać będzie kolejna wielka atrakcja – zabawa w świecie Jumanji.

Poleć z Yeti w Himalaje i przenieś się do świata Jumanji LIFESTYLE, Dziecko - Już tylko kilka dni pozostało do wydarzenia filmowego „O Yeti!”, podczas którego można wygrać wycieczkę w Himalaje dla całej rodziny! Tydzień później na fanów przygód czekać będzie kolejna wielka atrakcja – zabawa w świecie Jumanji.

Już tylko kilka dni pozostało do wydarzenia filmowego „O Yeti!”, podczas którego można wygrać wycieczkę w Himalaje dla całej rodziny! Tydzień później na fanów przygód czekać będzie kolejna wielka atrakcja – zabawa w świecie Jumanji. Udział w obu imprezach tematycznych w Magnolia Park jest bezpłatny.

Spotkanie z Yeti, narty wokół oblodzonego jeziora i wspinaczka na lodową górę – to tylko niektóre z atrakcji wydarzenia „O Yeti!”, które odbędzie się we Wrocławiu w sobotę 16 listopada. – Po sukcesie filmu mnóstwo dzieci marzy o wspólnym zdjęciu z sympatycznym bohaterem tej animacji. W najbliższą sobotę nadarza się unikalna szansa. Wielka kula pełna padającego śniegu to bez wątpienia wspaniała sceneria do wykonania pamiątkowej fotografii – zachęca Marta Kocik, manager ds. marketingu i PR Magnolia Park.

Wygraj lot nad Himalajami

Ponadto podczas wydarzenia dzieci zagrają w koszykówkę włochatą piłką oraz wezmą udział w warsztatach origami i kaligrafii. Największym hitem imprezy jest jednak konkurs plastyczny „O Yeti! Jedziemy w… Himalaje”. Nagroda główna to czteroosobowa rodzinna wycieczka w Himalaje. Wyprawa śladami Yeti to m.in. lot nad Mount Everestem – najwyższym szczytem Ziemi, zwiedzanie Doliny Katmandu z prywatnym przewodnikiem, wycieczka kolejką linową po Chandragiri Hills, a także wizyta w spektakularnym „Garden of Dreams”. – Przeloty w obie strony, noclegi w luksusowym hotelu z wyżywieniem, transfery na miejscu, atrakcje i wycieczki w głąb dzikiej przyrody – to wszystko w ramach wygranej – mówi Marta Kocik, manager ds. marketingu i PR Magnolia Park. – Konkurs daje możliwość wzięcia udziału w przygodzie, której doświadcza niewiele osób na świecie – zauważa.

A to już wiesz?  Poznaj 6 niezawodnych sposobów na zdrowy sen małego dziecka

Zabawa „O Yeti” dla całej rodziny potrwa w Magnolia Park w godzinach od 11.00 do 18.00 (przy sklepie Empik). Udział w wydarzeniu i konkursie jest bezpłatny.

Witaj w dżungli Jumanji

Kilka dni później, w niedzielę 24 listopada, odbędzie się kolejna tematyczna impreza osadzona w świecie innego filmu przygodowego. – Zabierzemy dzieci w sam środek amazońskiej dżungli, gdzie, jak wiadomo, kryje się mnóstwo tajemnic i niespodzianek. Liany, dzikie zwierzęta i mnóstwo zabawy. Przed nami wydarzenie promujące film „Jumanji: Następny poziom” – zapowiada Marta Kocik, manager ds. marketingu i PR Magnolia Park.

Wśród atrakcji najciekawiej zapowiada się wielkoformatowa gra nawiązująca do klasycznej gry „Jumanji”. Uczestnicy wcielą się w awatary postaci słonia, krokodyla, małpy i nosorożca. W programie wydarzenia są także: dmuchany tor z przeszkodami, gra wideo „Jumanji: Welcome to the Jungle”, pamiątkowe zdjęcia z dżungli oraz stanowisko wizażu, przy którym makijażyści przemienią dzieci w dzikie zwierzaki. Oprócz tego łamigłówki, rebusy i inne zadania.

Premierę filmu „Jumanji: Następny poziom” zaplanowano na 27 grudnia 2019 roku.

 

O Yeti! Wspaniała zabawa dla całej rodziny

16 listopada

Godziny: 11.00-18.00

Wstęp wolny

 

„Witajcie w dżungli Jumanji”

24 listopada

Godziny: 11.00-18.00

 

Magnolia Park, plac eventowy od strony ul. Legnickiej

Wrocław – ul. Legnicka 58

Wstęp wolny

 

https://www.magnoliapark.pl/

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Poleć z Yeti w Himalaje i przenieś się do świata Jumanji LIFESTYLE, Dziecko - Już tylko kilka dni pozostało do wydarzenia filmowego „O Yeti!”, podczas którego można wygrać wycieczkę w Himalaje dla całej rodziny! Tydzień później na fanów przygód czekać będzie kolejna wielka atrakcja – zabawa w świecie Jumanji.
Hashtagi: #LIFESTYLE #Dziecko

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy