Dziecko LIFESTYLE

Półkolonie na czas strajku nauczycieli w centrum rozrywki Hulakula

Od dzisiaj, tj. 8 kwietnia aż do piątku, największe centrum rozrywki w Warszawie Hulakula zapewni dzieciom w wieku 6-12 lat opiekę wykwalifikowanych

Data publikacji: 2019-04-08
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Półkolonie na czas strajku nauczycieli w centrum rozrywki Hulakula
Kategoria: LIFESTYLE, Dziecko

Od dzisiaj, tj. 8 kwietnia aż do piątku, największe centrum rozrywki w Warszawie Hulakula zapewni dzieciom w wieku 6-12 lat opiekę wykwalifikowanych animatorów.

Półkolonie na czas strajku nauczycieli w centrum rozrywki Hulakula LIFESTYLE, Dziecko - Od dzisiaj, tj. 8 kwietnia aż do piątku, największe centrum rozrywki w Warszawie Hulakula zapewni dzieciom w wieku 6-12 lat opiekę wykwalifikowanych animatorów.

Od dzisiaj, tj. 8 kwietnia aż do piątku, największe centrum rozrywki w Warszawie Hulakula zapewni dzieciom w wieku 6-12 lat opiekę wykwalifikowanych animatorów. Zorganizowane na czas strajku półkolonie to rozwiązanie dla rodziców, którzy w tym tygodniu nie mogą pozwolić sobie na urlop.

Dzisiaj w całej Polsce rozpoczął się strajk nauczycieli. Niedzielne rozmowy ostatniej szansy nie przyniosły rozwiązania, dlatego znaczna część szkół w Warszawie nie prowadzi zajęć, nie wydaje obiadów i nie zapewnia opieki dla dzieci. Strajk nauczycieli jest bezterminowy.  

– Letnie i zimowe kolonie to aktywności, które organizujemy cyklicznie. Cieszą się one dużym zainteresowaniem. Dzieci wybierają Hulakula ze względu na ilość rozrywki, którą oferuje nasz obiekt, natomiast rodzice zwracają szczególną uwagę na naszą wykwalifikowaną, godną zaufania kadrę. Właśnie dlatego zdecydowaliśmy się wyjść naprzeciw potrzebom rodziców oraz opiekunów i zorganizować specjalne półkolonie na czas strajku nauczycieli – mówi Ewelina Tomasiuk – koordynator placów zabaw w największym centrum rozrywki w Warszawie, Hulakula. – Od dzisiaj, do samego końca strajku do dyspozycji uczestników półkolonii oddajemy kręgielnię, bilard, plac zabaw oraz automaty. Nasi animatorzy w tym tygodniu poprowadzą zajęcia ruchowe oraz plastyczne. Przez cały dzień dzieci będą pod czujnym okiem wykwalifikowanych opiekunów, a dzięki temu rodzice mogą w spokoju zająć się swoimi obowiązkami – dodaje.

Kwietniowe półkolonie w Hulakula przy ul. Jagiellońskiej 82B  zorganizowane na czas strajku nauczycieli odbędą się w dniach 8-12 kwietnia lub do czasu zakończenia strajku. Centrum rozrywki zapewnia opiekę wykwalifikowanych animatorów w godzinach 7:30-17:00 dla dzieci w wieku 6-12 lat. Koszt całodziennego pobytu wynosi 99 zł. W cenie zawarte jest codzienne wyżywienie: 2-daniowy obiad, podwieczorek oraz napoje (II śniadanie dzieci mogą przynieść z domu), zajęcia ruchowe i plastyczne pod opieką animatorów, a także możliwość korzystania z atrakcji dostępnych w Hulakula: kręgle, bilard, plac zabaw, automaty.

Zapisy pod numerem telefonu 22 182 80 09 (w godz. 12.00 – 20.00) lub mailowo [email protected]

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Półkolonie na czas strajku nauczycieli w centrum rozrywki Hulakula LIFESTYLE, Dziecko - Od dzisiaj, tj. 8 kwietnia aż do piątku, największe centrum rozrywki w Warszawie Hulakula zapewni dzieciom w wieku 6-12 lat opiekę wykwalifikowanych animatorów.
Hashtagi: #LIFESTYLE #Dziecko

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy