Dziecko LIFESTYLE

Pomysły od Netto na prezenty dla najmłodszych

Święta coraz bliżej. Warto już dziś pomyśleć o prezentach dla najmłodszych. Netto wychodzi z propozycją kreatywnych zabawek dla naszych

Data publikacji: 2019-11-19
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Pomysły od Netto na prezenty dla najmłodszych
Kategoria: LIFESTYLE, Dziecko

Święta coraz bliżej. Warto już dziś pomyśleć o prezentach dla najmłodszych. Netto wychodzi z propozycją kreatywnych zabawek dla naszych pociech.

Pomysły od Netto na prezenty dla najmłodszych LIFESTYLE, Dziecko - Święta coraz bliżej. Warto już dziś pomyśleć o prezentach dla najmłodszych. Netto wychodzi z propozycją kreatywnych zabawek dla naszych pociech.

Boże Narodzenie to dla dzieci czas magii. Dyspensa od zakazu podjadania łakoci, wspólne ubieranie choinki i długo wyczekiwane prezenty. Każdy rodzic wie, że wybór odpowiednich podarunków to nie lada wyzwanie. Musi być mądrze, kolorowo i kreatywnie. Najlepiej, jeśli prezent skradnie serce ukochanej pociechy. Dlatego należy opracować plan działania i przygotować się do gwiazdki z wyprzedzeniem.

Dzieci to mali odkrywcy. Czasem warto pogłówkować, aby znaleźć coś naprawdę interesującego, aby wybrać takie prezenty, które pozwolą dziecku odkrywać świat i uatrakcyjnią zabawę w długie, zimowe wieczory. W świątecznej ofercie sieci handlowej Netto znajdziesz inspiracje na prezenty nawet dla najbardziej wymagających smyków.

Pomysły dla najmłodszych…

Nie od dziś wiadomo, że jednym z ulubionych zajęć dzieci jest zabawa w bycie dorosłym. Jeśli i twoja pociecha lubi takie zajęcia, to z pewnością ucieszy się na widok toaletki z pianinkiem (99 zł). Małych konstruktorów na pewno zainteresuje zestaw majsterkowicza (89 zł). W ofercie świątecznej można znaleźć także uniwersalne klasyki, które wywołają uśmiech na buzi dziecka: wózek (99 oraz łóżeczko dla lalek (59 ). Dla najmłodszych miłośników motoryzacji odpowiedni będzie tor dla aut (89 zł).

…i dla starszaków

W odróżnieniu od maluszków, nieco starsze dzieci to nierzadko wyrafinowani znawcy technologii i miłośnicy rywalizacji. Z myślą o nich sieć handlowa Netto przygotowała zabawkę kaskader na dwóch kołach (99 zł) oraz zdalnie sterowanego robota (59 zł). Fanów piłki nożnej na pewno zaciekawią piłkarzyki (89 zł), a tych, którzy stawiają pierwsze kroki w samodzielnym muzykowaniu – pianino (45 zł).

Do zabawy i nauki

Jeśli szukasz prezentu, który służy nie tylko do zabawy, ale także edukuje, to z pewnością zainteresuje Cię interaktywny tablet dwujęzyczny (44 zł). Idealnym prezentem dla miłośników prac manualnych mogą natomiast okazać się szablony do rysowania mandali (15 zł) lub magiczna mata wodna (27 zł).

 

Oferta dostępna od ­­18 listopada do wyczerpania zapasów.

 

Więcej informacji o sieci handlowej Netto na:

Stronie www: netto.pl
Profilu na Facebooku: Netto Polska

 

O Netto Polska:

Sieć handlowa, która w ciągu 24 lat swojej obecności na polskim rynku, wypracowała pozycję jednego z największych sprzedawców detalicznych w naszym kraju. Firma ma ok. 380 sklepów w Polsce i trzy magazyny dystrybucyjne, zatrudnia ponad 5,5 tys. osób. Ten stan posiadania daje duńskiemu detaliście trzecią pozycję na polskim rynku dyskontów. Koncept Netto Polska zakłada bycie blisko swoich klientów. Sklepy zlokalizowane są w pobliżu osiedli mieszkaniowych. Asortyment obejmuje zdecydowaną większość produktów od polskich dostawców. Poza Polską sieć obecna jest w Danii i Niemczech.

Kontakt dla mediów:

Mariola Skolimowska

PR & Communications Manager

Netto Sp. z o.o.

+48 91 469 99 08

+48 512 408 908

e–mail: [email protected]

Karolina Remiszewska

PR Account Manager

Walk PR

+48 515 292 520

e-mail: [email protected]

 

 

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Pomysły od Netto na prezenty dla najmłodszych LIFESTYLE, Dziecko - Święta coraz bliżej. Warto już dziś pomyśleć o prezentach dla najmłodszych. Netto wychodzi z propozycją kreatywnych zabawek dla naszych pociech.
Hashtagi: #LIFESTYLE #Dziecko

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy