Dziecko LIFESTYLE

Rajdowe Lato w Mieście 2019

Co dzieci mogą robić latem w mieście? Na przykład uczyć się jazdy zdalnie sterowanymi modelami samochodów, a nawet wziąć udział w

Data publikacji: 2019-07-01
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Rajdowe Lato w Mieście 2019
Kategoria: LIFESTYLE, Dziecko

Co dzieci mogą robić latem w mieście? Na przykład uczyć się jazdy zdalnie sterowanymi modelami samochodów, a nawet wziąć udział w zawodach.

Rajdowe Lato w Mieście 2019 LIFESTYLE, Dziecko - Co dzieci mogą robić latem w mieście? Na przykład uczyć się jazdy zdalnie sterowanymi modelami samochodów, a nawet wziąć udział w zawodach.

Trudno zapełnić wakacje samymi wyjazdami. Dlatego dla tych, którzy spędzają całe lub część lata w mieście, Blue City oraz ATA Świat Modeli przygotowali kolejną edycję „Rajdowego Lata w Mieście”.

Jest to coroczna akcja, w ramach której w Blue City (na poziomie – 1, przy fontannie) odbywa się nauka jazdy zdalnie sterowanymi modelami samochodów. Zajęcia o różnych stopniach zaawansowania, prowadzone pod okiem wyspecjalizowanych instruktorów są skierowane do dzieci i młodzieży w wieku od 6 do 18 lat.

Każdy uczestnik ma do dyspozycji cztery darmowe lekcje na torze RC oraz cztery jazdy na torze slotcarowym Carrera (w jednym dniu można wykorzystać jedną jazdę na torze Carrera). Bezpłatne lekcje są prowadzone w godzinach 11-15. Od godziny 15 do 20 jest możliwość wypożyczenia auta i zabawy indywidualnej.

„Rajdowe Lato w Mieście” zostało podzielone na dwie tury. Pierwsza potrwa do 14 lipca,
a druga odbędzie się w dniach 22 lipca – 18 sierpnia. W weekend 17 – 18 sierpnia najbardziej aktywne oraz chętne do sprawdzenia się podczas rywalizacji dzieci, zmierzą się ze sobą w Finale Rajdowego Lata w Mieście, którego zwycięzcy otrzymają atrakcyjne nagrody.

„Rajdowe Lato w Mieście” od lat cieszy się dużym zainteresowaniem dzieci i rodziców. Oprócz dobrej zabawy, rozwijania umiejętności zdalnego sterowania modelami samochodów, nauki sportowej rywalizacji jego celem jest wyłonienie jak największej liczby dzieci, które zechciałyby kontynuować  swoją przygodę z modelarstwem RC i w przyszłości brać udział w wyścigach wyczynowych.

Partnerami projektu są: Blue City, Automobilklub Polski, Sala zabaw Inca Play oraz Carrera Motorsport Polska.

 

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Rajdowe Lato w Mieście 2019 LIFESTYLE, Dziecko - Co dzieci mogą robić latem w mieście? Na przykład uczyć się jazdy zdalnie sterowanymi modelami samochodów, a nawet wziąć udział w zawodach.
Hashtagi: #LIFESTYLE #Dziecko

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy