Dziecko LIFESTYLE

Spotkajcie się z Ben 10 w Blue City

Kreskówki Cartoon Network cieszą się niezmienną popularnością wśród kolejnych pokoleń. Dlatego Blue City przygotowało rodzinne wydarzenie dla najmłodszych fanów Ben 10 i ich

Data publikacji: 2019-10-07
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Spotkajcie się z Ben 10 w Blue City
Kategoria: LIFESTYLE, Dziecko

Kreskówki Cartoon Network cieszą się niezmienną popularnością wśród kolejnych pokoleń. Dlatego Blue City przygotowało rodzinne wydarzenie dla najmłodszych fanów Ben 10 i ich rodziców.

Spotkajcie się z Ben 10 w Blue City LIFESTYLE, Dziecko - Kreskówki Cartoon Network cieszą się niezmienną popularnością wśród kolejnych pokoleń. Dlatego Blue City przygotowało rodzinne wydarzenie dla najmłodszych fanów Ben 10 i ich rodziców.

Kreskówki Ben 10 opowiadają o przygodach chłopca, który dzięki Omnitrixowi może przeobrażać się w superbohaterów. W takich superbohaterów będą mogły przeobrazić się również dzieci podczas wydarzenia „Spotkaj się z Ben 10” w Blue City. Prawdziwą gratką dla fanów kreskówki będzie aplikacja z ekranem o wielkości 96`, za pomocą której dzieci wcielą się w rolę jednego z kosmitów, otrzymując ich moc. Zeskanowana postać dziecka pojawi się na ekranie, a na koniec zabawy zostanie zrobione zdjęcie, które trafi w Fabryce Gadżetów na pamiątkową koszulkę.

Uczestnicy zabawy będą mogli  także zrobić sobie zdjęcie z Maskotką Infreno, obejrzeć w Mini Kinie najnowsze odcinki kreskówki, sprawdzić swoją celność na specjalnej rzutni oraz wydrukować w 3D swoją ulubioną postać z bajki. W strefie gier multimedialnych przeżyją przygody w wirtualnym świecie, a jeśli zachcą sprawdzić swoją wiedzę na temat Ben 10, wezmą udział w quizie.  

„Spotkaj się z Ben 10” to oryginalny pomysł na rodzinną zabawę. Dzieci uwielbiają kreskówki, ale na imprezie w Blue City miło spędzą czas również dorośli, którzy mogą przypomnieć sobie chwile z dzieciństwa.

Wydarzenie odbędzie się w Blue City w sobotę 12 października w godzinach 11 – 19 na poziomie -1, przy fontannie. Udział we wszystkich atrakcjach imprezy jest nieodpłatny.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Spotkajcie się z Ben 10 w Blue City LIFESTYLE, Dziecko - Kreskówki Cartoon Network cieszą się niezmienną popularnością wśród kolejnych pokoleń. Dlatego Blue City przygotowało rodzinne wydarzenie dla najmłodszych fanów Ben 10 i ich rodziców.
Hashtagi: #LIFESTYLE #Dziecko

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy