Dziecko LIFESTYLE

We wrześniu Angry Birds opanują Galerię Katowicką

Data publikacji: 2019-09-12
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: We wrześniu Angry Birds opanują Galerię Katowicką
Kategoria: LIFESTYLE, Dziecko

Niebawem Angry Birds rozbiją swoje bazy na terenie Galerii Katowickiej.

We wrześniu Angry Birds opanują Galerię Katowicką LIFESTYLE, Dziecko - Niebawem Angry Birds rozbiją swoje bazy na terenie Galerii Katowickiej.

14 września popularne Angry Birds odwiedzą stolicę Górnego Śląska i zabiorą wszystkie dzieci w podróż na Kolorową Wyspę. W Galerii Katowickiej przygotowanych zostanie 7 stref rozrywki z grami i zabawami prowadzonymi przez Chucka, Bombę i Reda. Dzieci, wspólnie z bohaterami wydarzenia, za pomocą technologii VR sprawdzą, jak wygląda świat z lotu ptaka oraz zmierzą się w walkach sumo. A to dopiero początek atrakcji.

Angry Birds to cykl gier komputerowych, w których gracze, kierując stadem ptaków, próbują odebrać skradzione jajka swoich przeciwnikom. Ogromna popularność gry sprawiła, że jej bohaterowie zostali przeniesieni na szklany ekran i pokochała ich publiczność na całym świecie. Już wkrótce w Galerii Katowickiej fani Chucka, Bomby i Reda będą mogli spotkać swoich ulubieńców twarzą w twarz.

W sobotę, 14 września, Odlotowe Angry Birds rozbiją swoje bazy na terenie Galerii Katowickiej. Na miejscu będzie można, za pomocą wielkiej procy, celować do zielonych świń – wrogów bohaterów wydarzenia, toczyć rozgrywki na interaktywnych ekranach oraz sprawdzić swoją zręczność w grze Sega Angry Birds. To oczywiście nie wszystko! Dzięki goglom VR dzieci będą mogły spojrzeć na świat z lotu ptaka, a także wziąć udział w pojedynkach sumo. Nie zabraknie również zajęć plastycznych, gier i zabaw z nagrodami, malowania buziek oraz możliwości wykonania pamiątkowych zdjęć z idolami.

– Dbamy o to, aby goście naszego Centrum każdą wizytę wspominali z uśmiechem na ustach. Tym razem w szczególności zadbamy o zadowolenie najmłodszych. Dla małych uczestników wydarzenia przygotowaliśmy mnóstwo atrakcji, a spotkanie z bohaterami gry Angry Birds na pewno będzie fantastycznym przeżyciem. 14 września teren galerii zostanie zagospodarowany tak, aby dzieci mogły swobodnie szaleć i choć na moment wrócić do wakacyjnej beztroski – mówi Aleksander Poltier, Marketing Manager Galerii Katowickiej.

Wydarzenie odbędzie się 14 września w godz. 11:00-18:00. Atrakcje będą dostępne na poziomach -1, 0 oraz +2. Udział jest bezpłatny. Zapraszamy!

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
We wrześniu Angry Birds opanują Galerię Katowicką LIFESTYLE, Dziecko - Niebawem Angry Birds rozbiją swoje bazy na terenie Galerii Katowickiej.
Hashtagi: #LIFESTYLE #Dziecko

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #Dziecko   #LIFESTYLE