Dziecko LIFESTYLE

Z Wrocławia do największego Legolandu na świecie

Z Wrocławia do największego Legolandu na świecie
Plan na weekend? Najpierw przejażdżka samochodzikiem z klocków Lego, później wizyta w zamku, a na koniec, przy odrobinie szczęścia, wycieczka z rodzicami i rodzeństwem do największego Legolandu w

Data publikacji: 2019-04-25
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Z Wrocławia do największego Legolandu na świecie
Kategoria: LIFESTYLE, Dziecko

Plan na weekend? Najpierw przejażdżka samochodzikiem z klocków Lego, później wizyta w zamku, a na koniec, przy odrobinie szczęścia, wycieczka z rodzicami i rodzeństwem do największego Legolandu w Danii.

Z Wrocławia do największego Legolandu na świecie LIFESTYLE, Dziecko - Plan na weekend? Najpierw przejażdżka samochodzikiem z klocków Lego, później wizyta w zamku, a na koniec, przy odrobinie szczęścia, wycieczka z rodzicami i rodzeństwem do największego Legolandu w Danii.

 Kreatywny Weekend z Legoland Billund Resort 27 i 28 kwietnia w Magnolia Park.

 

Skąd pochodzą klocki Lego? Z Danii, oczywiście. „Leg godt” to po duńsku „baw się dobrze”. Dobra zabawa czeka na dzieci w najbliższy weekend (27-28 kwietnia) w Magnolia Park podczas bezpłatnego wydarzenia Kreatywny Weekend z Legoland Billund Resort.

 

Co czeka na najmłodszych? Oryginalna ekspozycja przygotowana przez największy Legoland na świecie (!), figury wykonane z klocków Lego, znane i lubiane postacie, możliwość interakcji i fotografowania. Ale to tylko przedsmak. Wyjątkową atrakcją będzie minitor, po którym samochodami elektrycznymi Lego przejechać mogą się dzieci w wieku od 3 do 7 lat. Będzie także strefa wirtualnej rzeczywistości z goglami VR 360, multimedialne stanowiska z ipadami do gier zręcznościowych i auta safari z ekranami do wirtualnej przejażdżki. W jednej ze stref stanie nawet zamek Legoland Billund Resort. – Zapraszamy dzieci w różnym wieku. Świetna zabawa czeka na najmłodszych, są także strefy zabawy dla starszych. Nudzić nie będą się również rodzice. Lego to przecież radość tworzenia dla całej rodziny – zaprasza Marta Kocik, manager ds. marketingu i PR Magnolia Park.

 

Hitem weekendu z Lego w Magnolia Park będzie możliwość wygrania wycieczki dla całej rodziny do Legoland Billund Resort w Danii. Pobyt w największym Legolandzie świata obejmuje dwa noclegi ze śniadaniami dla dwóch dorosłych osób i trójki dzieci, a także łączony bilet wstępu Resort Pass, pozwalający odwiedzić Legoland Billund, Aquapark Lalandia oraz Zoo Safari Givskud. – Po sukcesie wydarzenia Halo Madagaskar, podczas którego do wygrania była rodzinna wycieczka na tę niesamowitą wyspę, teraz jest szansa na wyjazd do wspaniałej krainy Lego, o czym marzą dzieci na całym świecie – zachęca Marta Kocik, manager ds. marketingu i PR Magnolia Park. Dodatkowo na każdy dzień zaplanowano kilka quizów, w których nagrodami są pojedyncze wejściówki do Legoland Billund Resort (bez dojazdu i noclegu) oraz zestawy klocków Lego Creator.

A to już wiesz?  Jak uczą się dzieci? - 5 ważnych wskazówek dla rodziców

Wydarzenia takie jak Halo Madagaskar i nadchodzący Kreatywny Weekend z Legoland Billund już na stałe wpisały się w kalendarz atrakcji Magnolia Park. Największe centrum handlowo-rozrywkowo-rekreacyjne na Dolnym Śląsku często odwiedzają postaci z bajek. Ostatnio z wizytą przyjechał Bob Budowniczy, a wcześniej m.in. Masza i Niedźwiedź, samoloty Super Wings, Grinch z Minionkami, Peppa z Georgem i Strażak Sam. W ubiegłorocznym rankingu najbardziej przyjaznych galerii dzieciom, Magnolia Park zajęła pierwsze miejsce w województwie dolnośląskim. Ofertę handlową z myślą o dzieciach tworzą sklepy z zabawkami i ubraniami m.in. Smyk, Playmobil, Bartek, Coccodrillo i Moda Dziecięca. Jest tu także sala zabaw Labibu oraz centrum aktywności Siemacha SPOT dla dzieci i młodzieży.

https://magnoliapark.pl/

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Z Wrocławia do największego Legolandu na świecie LIFESTYLE, Dziecko - Plan na weekend? Najpierw przejażdżka samochodzikiem z klocków Lego, później wizyta w zamku, a na koniec, przy odrobinie szczęścia, wycieczka z rodzicami i rodzeństwem do największego Legolandu w Danii.
Hashtagi: #LIFESTYLE #Dziecko

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy