Dziecko LIFESTYLE

Znany budowniczy przyjeżdża do Wrocławia

W Magnolia Park wkrótce rozpocznie się przygoda Boba Budowniczego i jego dzielnych przyjaciół. To doskonała okazja do majsterkowania, zabawy i pamiątkowych zdjęć z Bobem. Wydarzenie dla rodzin z dziećmi już 13 kwietnia. Wstęp

Data publikacji: 2019-04-10
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Znany budowniczy przyjeżdża do Wrocławia
Kategoria: LIFESTYLE, Dziecko

W Magnolia Park wkrótce rozpocznie się przygoda Boba Budowniczego i jego dzielnych przyjaciół. To doskonała okazja do majsterkowania, zabawy i pamiątkowych zdjęć z Bobem. Wydarzenie dla rodzin z dziećmi już 13 kwietnia. Wstęp wolny.

Znany budowniczy przyjeżdża do Wrocławia LIFESTYLE, Dziecko - W Magnolia Park wkrótce rozpocznie się przygoda Boba Budowniczego i jego dzielnych przyjaciół. To doskonała okazja do majsterkowania, zabawy i pamiątkowych zdjęć z Bobem. Wydarzenie dla rodzin z dziećmi już 13 kwietnia. Wstęp wolny.

Bob Budowniczy to główny bohater serialu animowanego emitowanego w telewizji od ponad 20 lat. Bob zawsze pojawia się w nim w towarzystwie przyjaciół: koparki, betoniarki, spychacza, dźwigu, innych maszyn i kolegów z firmy budowlanej. Z częścią z nich przyjeżdża do Magnolia Park 13 kwietnia, aby spotkać się z dziećmi podczas rodzinnego wydarzenia. – Przygotowaliśmy wiele fantastycznych atrakcji, które pobudzą kreatywność i wyobraźnię. Wśród nich są m.in. fabryka zabawek, strefa majsterkowicza, wyścigi koparek i plac budowy z dużych kloców. Wydarzenie to doskonała okazja do aktywnego spędzenia soboty w towarzystwie bohatera uwielbianego przez najmłodszych – zapowiada Marta Kocik, Marketing&PR Manager Magnolia Park.

 

W miasteczku Boba można sprawdzić siły w prowadzeniu zdalnej koparki i usuwaniu domowych awarii. Można również udekorować dom, wykonać proste zabawki i zabrać je później do domu. To nie koniec atrakcji. Długa kolejka z pewnością ustawi się w strefie foto, gdzie będzie można spotkać Boba i zrobić sobie z nim pamiątkowe zdjęcie. Miasteczko pojawi się przy wejściu od strony ul. Legnickiej. – Magnolia Park to nie tylko doskonałe miejsce na zakupy, ale również miejsce rozrywki, w którym spędza się czas w ciekawy i aktywny sposób. Wizyty postaci znanych z bajek zawsze są dużą atrakcją dla całych rodzin – mówi Joanna Sawośko-Duda, Dyrektor Magnolia Park. Największe centrum handlowo-rozrywkowo-rekreacyjne na Dolnym Śląsku niedawno odwiedzili: Masza i Niedźwiedź, samoloty Super Wings, Grinch z Minionkami, Peppa z Georgem i Strażak Sam. Dzieci świetnie bawiły się i uczyły podczas wydarzenia Halo Madagaskar. Dużą popularnością cieszy się wystawa klocków i bohaterów ze świata Playmobil.

 

W ubiegłorocznym rankingu najbardziej przyjaznych galerii dzieciom, Magnolia Park zajęła pierwsze miejsce w województwie dolnośląskim. Ofertę handlową z myślą o dzieciach tworzą sklepy z zabawkami i ubraniami m.in. Smyk, Playmobil, Bartek, Coccodrillo i Moda Dziecięca. Jest tu także sala zabaw Labibu oraz centrum aktywności Siemacha SPOT dla dzieci i młodzieży. Bezpłatnie można też korzystać z boiska multifunkcyjnego, strefy do street workoutu oraz placu zabaw zlokalizowanych przed obiektem.

 

Bob Budowniczy

13 kwietnia 2019 r., godz. 12.00-20.00

Magnolia Park, Wrocław – ul. Legnicka 58

Wstęp wolny – zapraszamy!

https://www.magnoliapark.pl/

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Znany budowniczy przyjeżdża do Wrocławia LIFESTYLE, Dziecko - W Magnolia Park wkrótce rozpocznie się przygoda Boba Budowniczego i jego dzielnych przyjaciół. To doskonała okazja do majsterkowania, zabawy i pamiątkowych zdjęć z Bobem. Wydarzenie dla rodzin z dziećmi już 13 kwietnia. Wstęp wolny.
Hashtagi: #LIFESTYLE #Dziecko

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy