Dziecko LIFESTYLE

Dzień teatru i cyrkowe sztuczki w Port Łódź Junior

Dzień teatru i cyrkowe sztuczki w Port Łódź

Data publikacji: 2019-03-26
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Dzień teatru i cyrkowe sztuczki w Port Łódź Junior
Kategoria: LIFESTYLE, Dziecko

Dzień teatru i cyrkowe sztuczki w Port Łódź Junior

Dzień teatru i cyrkowe sztuczki w Port Łódź Junior LIFESTYLE, Dziecko - Dzień teatru i cyrkowe sztuczki w Port Łódź Junior

Port Łódź zaprasza dzieci do wspólnej zabawy. Tym razem do niedzieli włącznie (31 marca) świętujemy Międzynarodowy Dzień Teatru. Natomiast już od kolejnego tygodnia (1 kwietnia) w sali zabaw zapanuje cyrkowa atmosfera! Wszystkie atrakcje przygotowane dla dzieci są bezpłatne.

27 marca przypada Międzynarodowy Dzień Teatru. Z tej okazji Port Łódź Junior zorganizował dla maluchów zabawę, dzięki której najmłodsi będą mogli poczuć się jak najprawdziwsi aktorzy na scenie. Każde dziecko będzie mogło wcielić się w rolę księżniczki z bajki, mima i wielu innych postaci. Nie tylko będziemy szkolić swoje aktorskie umiejętności ale też dowiemy się wielu ciekawych rzeczy na temat teatru. Dodatkowo na zajęciach plastycznych maluchy pod opieką animatorek stworzą własną kolorową pacynkę.   

Żarty i dowcipy w cyrkowym klimacie, a do tego mnóstwo radości i śmiechu! Tak wyglądać będzie pierwszy tydzień kwietnia w Port Łódź Junior. Dzieci będą mogły spróbować żonglerki, chodzenia na mini szczudłach, a nawet nauczyć się kręcenia talerzami! W „Juniorze” z pewnością zagości też Klaun z piszczącym nosem, a maluchy przygotują własną zabawkę z psikusem!

Sala zabaw Port Łódź Junior zaprasza dzieci w wieku od 3 do 10 lat od poniedziałku do piątku w godzinach 12:00 – 20:00, a w soboty i niedziele handlowe w godzinach 10:00 – 20:00.  

 

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Dzień teatru i cyrkowe sztuczki w Port Łódź Junior LIFESTYLE, Dziecko - Dzień teatru i cyrkowe sztuczki w Port Łódź Junior
Hashtagi: #LIFESTYLE #Dziecko

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy