Dziecko LIFESTYLE

K jak Konkurs „Gerber słucha mam”

K jak Konkurs „Gerber słucha mam”
Gerber chce jeszcze lepiej wsłuchać się w głos Mam – dziś rusza konkurs, który wyłoni najciekawsze przepisy na posiłki dla najmłodszych i sowicie je

Data publikacji: 2019-02-08
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: K jak Konkurs „Gerber słucha mam”
Kategoria: LIFESTYLE, Dziecko

Gerber chce jeszcze lepiej wsłuchać się w głos Mam – dziś rusza konkurs, który wyłoni najciekawsze przepisy na posiłki dla najmłodszych i sowicie je nagrodzi.

K jak Konkurs „Gerber słucha mam” LIFESTYLE, Dziecko - Gerber chce jeszcze lepiej wsłuchać się w głos Mam – dziś rusza konkurs, który wyłoni najciekawsze przepisy na posiłki dla najmłodszych i sowicie je nagrodzi.

Każda mama to mistrz w swoim fachu. Gdy planuje dziecięcy pokój jest niezrównaną dekoratorką wnętrz. Gdy kompletuje garderobę maluszka, staje się najbardziej wymagającą ze stylistek. Gdy zaś przygotowuje posiłki dla swojej pociechy, przeistacza się w niezwykle kreatywnego szefa kuchni!

Gerber już od 90 lat tworzy produkty dla niemowląt i małych dzieci. Eksperci marki komponują dania tak, by nie tylko dostarczały maluszkom ważne składniki odżywcze, ale także, dzięki bogactwu smaków, kolorów i składników, czyniły z każdego posiłku niesamowitą przygodę. Wiemy jednak, że im więcej głów, tym więcej pomysłów, dlatego zapraszamy mamy do podzielenia się z nami i innymi rodzicami ciekawymi pomysłami na posiłki dla najmłodszych.

 

„Gerber słucha mam”

Konkurs rusza dziś, 8. lutego. Do 28 lutego można przesyłać propozycje przepisów z kategorii: śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja lub nieprzyporządkowanych do żadnego posiłku. Spośród nadesłanych prac jury wybierze 20 najciekawszych propozycji. Ich autorzy otrzymają voucher o wartości 100zł do sklepu „Smyk” oraz zestaw produktów Gerber. Z tych 20 najlepszych przepisów w II etapie konkursu (15.03-31.03) internauci wybiorą w głosowaniu 3 najlepsze, które zostaną nagrodzone voucherami o wartości 2000zł do sklepu „Smyk” oraz rocznymi zapasami produktów Gerber o wartości 3000zł. Warto głosować, bo osoby, które w najciekawszy sposób uzasadnią swój wybór, również mają szansę na nagrodę – voucher o wartości 100zł do sklepu „Smyk” oraz zestaw produktów Gerber.

Więcej informacji na temat konkursu można znaleźć na stronie konkursowej www.zdrowystartwprzyszlosc.pl/brand/gerber/konkurs.

 

Ważna informacja:

A to już wiesz?  Jak przygotować dziecko do przedszkola? „Wykorzystaj wakacje” - radzi psycholog!

W okresie pierwszych 6 miesięcy życia dziecka zalecane jest wyłączne karmienie piersią. Po tym okresie należy rozpocząć wprowadzanie żywności uzupełniającej o odpowiedniej wartości odżywczej przy jednoczesnej kontynuacji karmienia piersią do ukończenia przez dziecko 2 lat i dłużej. Dzieci rozwijają się w różnym tempie, dlatego czas wprowadzenia posiłków uzupełniających należy skonsultować z lekarzem lub położną.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
K jak Konkurs „Gerber słucha mam” LIFESTYLE, Dziecko - Gerber chce jeszcze lepiej wsłuchać się w głos Mam – dziś rusza konkurs, który wyłoni najciekawsze przepisy na posiłki dla najmłodszych i sowicie je nagrodzi.
Hashtagi: #LIFESTYLE #Dziecko

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy