Dziecko LIFESTYLE

Kolejna edycja świątecznej współpracy Fundacji „Wawel z Rodziną” z frisco.pl

Data publikacji: 2020-11-13
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Kolejna edycja świątecznej współpracy Fundacji „Wawel z Rodziną” z frisco.pl
Kategoria: LIFESTYLE, Dziecko

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się coraz większymi krokami. To oznacza, że po raz kolejny rusza organizowana przez Wawel i Fundację “Wawel z Rodziną” ogólnopolska akcja “Zostań pomocnikiem Św. Mikołaja”.

Kolejna edycja świątecznej współpracy Fundacji „Wawel z Rodziną” z frisco.pl LIFESTYLE, Dziecko - Święta Bożego Narodzenia zbliżają się coraz większymi krokami. To oznacza, że po raz kolejny rusza organizowana przez Wawel i Fundację “Wawel z Rodziną” ogólnopolska akcja “Zostań pomocnikiem Św. Mikołaja”.

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się coraz większymi krokami. To oznacza, że po raz kolejny rusza organizowana przez Wawel i Fundację “Wawel z Rodziną” ogólnopolska akcja “Zostań pomocnikiem Św. Mikołaja”. Już po raz drugi specjalnym partnerem akcji został sklep internetowy frisco.pl. Teraz, przy okazji zakupów ulubionych słodyczy marki Wawel można jednym kliknięciem myszy podarować uśmiech dzieciakom z domów dziecka z Warszawy i okolic.

 

Kolejna edycja świątecznej akcji “Zostań pomocnikiem Świętego Mikołaja” wystartowała 11 listopada.

 

Każdy, kto zakupi na Frisco.pl produkt marki Wawel oznaczony symbolem „Kupujesz – Pomagasz”, sprawi, że drugi dokładnie taki sam trafi do Placówki Opiekuńczo – Wychowawczej Nr 2 przy ul. Jaktorowskiej w Warszawie. Akcja potrwa do 8 grudnia. Po tym terminie, jeszcze przed Świętami Bożego Narodzenia nastąpi uroczyste przekazanie słodyczy do Domu Dziecka.

Więcej można dowiedzieć się na stronie fundacjawawel.pl oraz frisco.pl

Firma Wawel i Fundacja “Wawel z Rodziną” wspierają bezpośrednio placówki opiekuńczo-wychowawcze w całym kraju już od 12 lat. Do tej pory, dzięki cyklicznym akcjom dla domów dziecka, pracownicy marki Wawel w ramach wolontariatu przekazali aż 132 tony słodyczy ponad 440 placówkom opiekuńczo-wychowawczym w całej Polsce.

Fundacja „Wawel z Rodziną” od 2008 roku aktywnie kontynuuje działalność dobroczynną firmy Wawel. W swoich działaniach wspiera inicjatywy poszerzające wiedzę, zdolności dzieci, tak, żeby było im łatwiej wejść w dorosłe życia. Aktywnie angażuje się w pomoc społeczną i edukacyjną oraz wspieranie polskich rodzin, osób i instytucji sprawujących opiekę zastępczą nad dziećmi. Fundacja aktywnie wspiera także świetlice środowiskowe. W 2018 roku uruchomiła innowacyjny program społeczny „Dobro od Dziecka”, który wspiera wychowawców w codziennej pracy z dziećmi i młodzieżą.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Kolejna edycja świątecznej współpracy Fundacji „Wawel z Rodziną” z frisco.pl LIFESTYLE, Dziecko - Święta Bożego Narodzenia zbliżają się coraz większymi krokami. To oznacza, że po raz kolejny rusza organizowana przez Wawel i Fundację “Wawel z Rodziną” ogólnopolska akcja “Zostań pomocnikiem Św. Mikołaja”.
Hashtagi: #LIFESTYLE #Dziecko

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #Dziecko   #LIFESTYLE