Dziecko LIFESTYLE

Mikołajkowe spotkanie z Nelą we Wrocławiu

7 grudnia we Wrocławiu odbędzie się Mikołajkowe spotkanie z Nelą Małą Reporterką. Wstęp na wydarzenie jest

Data publikacji: 2019-12-03
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Mikołajkowe spotkanie z Nelą we Wrocławiu
Kategoria: LIFESTYLE, Dziecko

7 grudnia we Wrocławiu odbędzie się Mikołajkowe spotkanie z Nelą Małą Reporterką. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Mikołajkowe spotkanie z Nelą we Wrocławiu LIFESTYLE, Dziecko - 7 grudnia we Wrocławiu odbędzie się Mikołajkowe spotkanie z Nelą Małą Reporterką. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Jak brzmi śpiew wielorybów? Czy fałszywe orki naprawdę istnieją? Gdzie mieszkają grindwale? I najważniejsze – dlaczego trzeba ratować planetę przed wszechobecnym plastikiem?

Na te wszystkie pytania odpowie Nela Mała Reporterka, która przyjedzie do Wrocławia w ramach mikołajkowego spotkania ze swoimi fanami. Już w sobotę, 3 grudnia, o godzinie 14.00 w galerii Renoma, ul. Świdnicka 40, nastoletnia podróżniczka opowie o swoich przygodach z pływania z dzikimi orkami oraz ich obserwacji u wybrzeży Norwegii, Argentyny, Papui-Nowej Gwinei i Antarktydy.

Nela przemierzyła już prawie cały świat obserwując dzikie zwierzęta w ich naturalnym środowisku, a o swoich przygodach zawsze opowiada dzieciom. Nie inaczej będzie tym razem. Podczas spotkania we Wrocławiu, Nela opowie o przygodach z najnowszej książki pt. „Nela w krainie orek” oraz odpowie na pytania dzieci. Oprócz prezentacji (z wieloma niepublikowanymi wcześniej zdjęciami), na fanów nastoletniej podróżniczki będą czekać niesamowite atrakcje. Będzie możliwość zdobycia autografu i zrobienia sobie z Nelą pamiątkowego zdjęcia. Łowcy pieczątek będą mieli szanse uzupełnić swoją kolekcję o brakujące stemple (nawet te niewidzialne), które można zobaczyć dopiero pod lampą UV. Oprócz tego, zaplanowane są konkursy z nagrodami dla publiczności. Trzeba będzie uważnie słuchać prezentacji, aby po wystąpieniu Neli móc odpowiedzieć na zadawane przez nią pytania.

Dodatkowo, na miejscu pojawi się napisany przez Nelę Wielki List otwarty do władz Unii Europejskiej, pod którym dzieci będą mogły się podpisywać (jest to wielka rola papieru z recyklingu). W swoim liście Nela prosi władze Unii Europejskiej o pomoc dla waleni, na które co roku u wybrzeży Wysp Owczych odbywają się straszne polowania. To bardzo blisko Morza Bałtyckiego!

INFORMACJE ORGANIZACYJNE O SPOTKANIU Z NELĄ WE WROCŁAWIU

Wszystkie książki Neli będą dostępne w księgarni Empik, jednak dzieci mogą dostać autograf również na książkach przyniesionych z domu.

– Gdzie? Empik w galerii Renoma ul. Świdnicka 40, 50-024 Wrocław
– Kiedy? 07.12 (sobota) godzina 14.00 – 15.00 (prezentacja)
– Podpisywanie książek i zdjęcia – po prezentacji od około 15.30
– Podpisywanie Wielkiego Listu do UE – po prezentacji od około 15.30

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Mikołajkowe spotkanie z Nelą we Wrocławiu LIFESTYLE, Dziecko - 7 grudnia we Wrocławiu odbędzie się Mikołajkowe spotkanie z Nelą Małą Reporterką. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.
Hashtagi: #LIFESTYLE #Dziecko

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy