Dziecko LIFESTYLE

Mali budowniczowie w Port Łódź Junior

Mali budowniczowie w Port Łódź

Data publikacji: 2019-06-11
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Mali budowniczowie w Port Łódź Junior
Kategoria: LIFESTYLE, Dziecko

Mali budowniczowie w Port Łódź Junior

Mali budowniczowie w Port Łódź Junior LIFESTYLE, Dziecko - Mali budowniczowie w Port Łódź Junior

Port Łódź zaprasza dzieci do udziału w kolejnych zabawach i atrakcjach, które czekają na maluchy w sali zabaw Centrum. W tym tygodniu (do 15 czerwca) najmłodsi będą mogli zamienić się w budowniczych i za pomocą klocków stworzyć swoją własną budowlę. Natomiast od poniedziałku (17 czerwca) w Juniorze świętować będziemy Dzień Ojca.

Klocki małe i duże, o różnych barwach i kształtach, a także kolorowe kubeczki czekają na dzieci w sali zabaw Portu Łódź. Pod opieką animatorek każdy maluch będzie mógł zabudować z klocków wszystko to, co podpowie mu wyobraźnia. Z myślą o małych budowniczych przygotowane zostały też konkursy na najciekawszą budowlę. Zabawa z klockami potrwa w Port Łódź Junior do soboty 15 czerwca włącznie.

Kolejny tydzień (17 – 22 czerwca) upłynie pod znakiem Dnia Ojca, który przypada na 23 czerwca. Od poniedziałku do soboty w Juniorze trwać będą zajęcia z animatorkami, podczas których dzieci będą mogły wykonać swój własny prezent dla taty.

Sala zabaw Port Łódź Junior czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 12:00 – 20:00 oraz w soboty i niedziele handlowe w godzinach 10:00 – 20:00. Już od 24 czerwca przez całe wakacje „Junior” zaprasza najmłodszych do wspólnej zabawy każdego dnia od godziny 10:00. Sala zabaw dedykowana jest dzieciom w przedziale wiekowym od 3 do 10 lat. Wszystkie atrakcje odbywają się bezpłatnie.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Mali budowniczowie w Port Łódź Junior LIFESTYLE, Dziecko - Mali budowniczowie w Port Łódź Junior
Hashtagi: #LIFESTYLE #Dziecko

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy