Dziecko LIFESTYLE

Rozstrzygnięcie II edycji Kampanii Klikaj Bezpiecznie

Rozstrzygnięcie II edycji Kampanii Klikaj

Data publikacji: 2019-06-13
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Rozstrzygnięcie II edycji Kampanii Klikaj Bezpiecznie
Kategoria: LIFESTYLE, Dziecko

Rozstrzygnięcie II edycji Kampanii Klikaj Bezpiecznie

Rozstrzygnięcie II edycji Kampanii Klikaj Bezpiecznie LIFESTYLE, Dziecko - Rozstrzygnięcie II edycji Kampanii Klikaj Bezpiecznie

17 maja zakończyła się trwająca od stycznia ogólnopolska kampania Klikaj Bezpiecznie. Kampania miała charakter edukacyjny i skierowana była do uczniów szkół podstawowych. II edycja podobnie jak pierwsza zakończona została konkursem. Która szkoła tym razem została wyróżniona przez zespół G DATA?

 

Cała kampania to jedno z kilku działań prowadzonych przez markę G DATA – producenta oprogramowań antywirusowych. Firma, oprócz sprzedaży oprogramowania, w znacznym stopniu koncentruje się również na dostarczaniu niezbędnych informacji, które pomogą zachować użytkownikom bezpieczeństwo w internetowym świecie.

Kampania Klikaj Bezpiecznie już po raz drugi skierowana została do najmłodszej publiczności, korzystającej z urządzeń mobilnych, jak i internetu. Jak mówią jej organizatorzy – Klikaj Bezpiecznie nie pozostaje jedynie konkursem, w którym oferowane są nagrody dla dzieci, szkół i nauczycieli. Kampania przede wszystkim ma charakter edukacyjny.

Do promowania bezpieczeństwa w sieci dołączyli się również: EZVIZ, Cogito, Egmont, a także EID.

 

Tegoroczna edycja, podobnie jak pierwsza, zakończona została konkursem. Do zespołu G DATA przesłanych zostało kilkadziesiąt prac, co świadczy o zaangażowaniu kilkuset uczniów. Prace konkursowe to m.in. prace plastyczne, plakaty, wiersze, zdjęcia, nagrania, a także gry.

 

Po obejrzeniu nadesłanych prac, jesteśmy dumni, że rozwijamy świadomość bezpiecznego korzystania z Internetu wśród setki dzieci. – mówi Robert Dziemianko z G DATA.

 

Jak przyznaje zespół G DATA, trudno wybrać jednego zwycięzcę spośród tylu szkół.

Prace, tak jak zresztą w tamtym roku, są naprawdę zachwycające. Cieszy nas, że uczniowie włożyli w ich wykonanie tyle pracy, widać spore zaangażowanie.

 

Wśród uczestników pojawiły się zarówno szkoły, które startowały w pierwszej edycji konkursu, jak i te, które spróbowały swoich sił w konkursie po raz pierwszy. Bardzo cieszy fakt, że konkurs, jak i cała kampania docierają do coraz szerszego grona.

 

Która szkoła tym razem zostanie zwycięzcą Klikaj Bezpiecznie?

W tym roku nagrody II edycji Klikaj Bezpiecznie trafią do Szkoły Podstawowej nr 30 im. Króla Kazimierza Wielkiego w Lublinie-zespołowi czwartemu. Serdeczne gratulacje również dla wyróżnionej Szkoły Podstawowej w Pilczycy.

 

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Rozstrzygnięcie II edycji Kampanii Klikaj Bezpiecznie LIFESTYLE, Dziecko - Rozstrzygnięcie II edycji Kampanii Klikaj Bezpiecznie
Hashtagi: #LIFESTYLE #Dziecko

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy