Dziecko LIFESTYLE

It`s all about food. W kulinarną podróż zaprasza Szkoła Języków Obcych ABC

Co najchętniej jadają Brytyjczycy, Amerykanie i

Data publikacji: 2018-11-16
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: It`s all about food. W kulinarną podróż zaprasza Szkoła Języków Obcych ABC
Kategoria: LIFESTYLE, Dziecko

Co najchętniej jadają Brytyjczycy, Amerykanie i Australijczycy?

It`s all about food. W kulinarną podróż zaprasza Szkoła Języków Obcych ABC LIFESTYLE, Dziecko - Co najchętniej jadają Brytyjczycy, Amerykanie i Australijczycy?

Co najchętniej jadają Brytyjczycy, Amerykanie i Australijczycy? Jakich przyborów kuchennych używają do ich przygotowania? Jak wybornie smakują potrawy z tych zakątków świata? Tego wszystkiego będą mogli dowiedzieć się mali uczestnicy warsztatów kulinarno – językowych, które organizuje Szkoła Języków Obcych ABC.

Sobotnie warsztaty językowe odbywają się raz w miesiącu i stanowią propozycję dla rodziców dzieci w wieku 6 – 10 lat. Co ważne, każde zajęcia stanowią odrębny projekt tematyczny. W kolejnych miesiącach zaplanowano już m.in. spotkania karnawałowe, walentynkowe, taneczne i wiele innych.

– To rozwiązanie skierowane do rodziców pragnących efektywnie zagospodarować czas wolny swoich dzieci, a zarazem alternatywa dla spędzenia soboty przed telewizorem, laptopem i ze smartfonem w ręku. To połączenie intensywnej nauki języka angielskiego i wspaniałej zabawy. Zapewniamy dzieciom profesjonalną opiekę przez kilka godzin, dajemy możliwość super zabawy połączonej z efektywną nauką języka angielskiego – mówi Katarzyna Łapińska, dyrektor SJO ABC.

Warsztaty odbywają się w przyjaznej, anglojęzycznej atmosferze, co sprzyja rozwijaniu komunikatywności i czyni porozumiewanie się w języku obcym rzeczą naturalną. Mali uczestnicy zajęć zostają całkowicie "zanurzeni" w języku. Dzięki temu chłoną nie tylko pojedyncze słowa, ale "żywy" język, całe struktury i zwroty.

– Oprócz zajęć językowych proponujemy również zabawy integracyjne, seans filmowy z popcornem i warsztaty kulinarne, podczas których dzieci samodzielnie przygotują angielskie przysmaki – dodaje Katarzyna Łapińska.

Najbliższe warsztaty, podczas których dzieci poznają nowe słówka i tajniki angielskiej kuchni odbędą się 24 listopada, przy ulicy Mackiewicza 1 lok. 3 w Białymstoku. 5 godzin wspaniałej zabawy od 13.30-18.30. Zapisy przyjmowane są telefonicznie 537 799 933 lub w biurze szkoły ABC ul. KEN 52 lok.2. Koszt warsztatów to 50 zł.

Misją szkoły ABC jest pomoc dzieciom w lepszym starcie życiowym, a dorosłym w rozwoju osobistym i zawodowym. Jest to możliwe dzięki kompleksowej ofercie kursów nauki języków obcych, najbardziej kompetentnym lektorom oraz atrakcyjnym i skutecznym metodom nauki żywego, komunikatywnego języka obcego.

 

 

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
It`s all about food. W kulinarną podróż zaprasza Szkoła Języków Obcych ABC LIFESTYLE, Dziecko - Co najchętniej jadają Brytyjczycy, Amerykanie i Australijczycy?
Hashtagi: #LIFESTYLE #Dziecko

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy