Dziecko LIFESTYLE

Stylowy pokój dla najmłodszych. Poznaj dziecięce inspiracje od Netto

Pokój dziecka to miejsce, w którym maluch bawi się, dorasta i rozwija. Warto więc szczególnie zadbać o tę przestrzeń i sprawić, aby była przytulna i dostosowana do jego potrzeb, a nawet…

Data publikacji: 2020-02-06
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Stylowy pokój dla najmłodszych. Poznaj dziecięce inspiracje od Netto
Kategoria: LIFESTYLE, Dziecko

Pokój dziecka to miejsce, w którym maluch bawi się, dorasta i rozwija. Warto więc szczególnie zadbać o tę przestrzeń i sprawić, aby była przytulna i dostosowana do jego potrzeb, a nawet… zainteresowań.

Stylowy pokój dla najmłodszych. Poznaj dziecięce inspiracje od Netto LIFESTYLE, Dziecko - Pokój dziecka to miejsce, w którym maluch bawi się, dorasta i rozwija. Warto więc szczególnie zadbać o tę przestrzeń i sprawić, aby była przytulna i dostosowana do jego potrzeb, a nawet… zainteresowań.

Pokój dziecka to miejsce, w którym maluch bawi się, dorasta i rozwija. Warto więc szczególnie zadbać o tę przestrzeń i sprawić, aby była przytulna i dostosowana do jego potrzeb, a nawet… zainteresowań. Inspiracje, które pomogą stworzyć funkcjonalny i stylowy kącik dla małego miłośnika zwierzaków i baśni, znajdziesz w najnowszej ofercie sieci handlowej Netto.

Aranżacja pokoju dziecięcego to duże wyzwanie. Należy pamiętać, że to nie tylko przestrzeń, która ma cieszyć oczy dorosłych. To przede wszystkim miejsce, które powinno być przyjazne i odpowiednio dostosowane do jego najmłodszych mieszkańców. Wyjątkowe akcesoria i elementy dekoracyjne z bajkowym motywem, dostępne w najnowszej ofercie Netto, pozwolą stworzyć stylowe pomieszczenie, w którym maluch z przyjemnością będzie spędzał czas o każdej porze dnia.

Czas na zabawę…

Odpowiednie akcesoria wystarczą, aby czas spędzony w domu upłynął na fantastycznej i niezapomnianej zabawie. Niejednego malca z pewnością zachwyci narożny namiot (39 zł), stanowiący doskonałą kryjówkę. Wnętrze pokoju rozweselą minimalistyczne mebelki i dekoracje z bajkowym motywem ulubionych zwierzaków. Biały stolik dziecięcy (79 zł) z krzesełkiem (49 zł) lub stołeczkiem dziecięcym (39 zł) formą nawiązujące do ulubionego misia lub liska, będą idealne dla malucha, który lubi rysować czy układać klocki. Do kompletu warto dobrać, ozdobione tym samym wzorem, kosz tekstylny z uchwytami na zabawki (29 zł), dywanik (22 zł) lub poduszkę dekoracyjną (24 zł). Dywanik zwierzątko (49 zł) czy poduszka dekoracyjna z pomponami (24 zł), sprawdzą się zarówno jako dekoracja, jak i kolejna zabawka. Stylizowane na klasyczny mebel białe krzesełko bujane dla dzieci (99 zł), które jest marzeniem niejednego malca, pozwoli przełamać nowoczesny klimat wnętrza. Kropką nad i dekoracji dziecięcego pokoju będą ozdoby na ścianę (24 zł), naklejki ścienne (34 zł) lub półki w kształcie misia (26 zł) czy gór (24 zł).

…i spokojny sen

Żadne dziecko nie odmówi drzemki w miękkiej, bawełnianej pościeli z ulubionymi bohaterami z bajek (69 zł, różne wzory). Niesamowitą i magiczną atmosferę zapewni też baldachim nad łóżko (39 zł) z gwiazdkami świecącymi w ciemności. Aby zachować ład i porządek w ciągu dnia, warto wykorzystać narzutę w dziecięce wzory (49 zł), do której można dobrać dywan w tym samym deseniu (39 zł). Przytulny klimat stworzą również lampki LED z motywem zwierząt (19 zł), a także figurki dekoracyjne, stylizowane na starodawne – konik na biegunach (19 zł) czy miś (12 zł). Z kolei biblioteczka z koszami (149 zł) pozwoli wyeksponować tomiki ulubionych książek i idealnie sprawdzi się w pokoju dziecka, które lubi słuchać opowiadań i bajek przed zaśnięciem.

Oferta ważna od 10 lutego do wyczerpania zapasów.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Stylowy pokój dla najmłodszych. Poznaj dziecięce inspiracje od Netto LIFESTYLE, Dziecko - Pokój dziecka to miejsce, w którym maluch bawi się, dorasta i rozwija. Warto więc szczególnie zadbać o tę przestrzeń i sprawić, aby była przytulna i dostosowana do jego potrzeb, a nawet… zainteresowań.
Hashtagi: #LIFESTYLE #Dziecko

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy