Dziecko LIFESTYLE

Szkolna wyprawka już dostępna w Biedronce

1 września dzieci wracają do szkół, a Biedronka już dzisiaj daje ich rodzicom możliwość dokonania wygodnych zakupów artykułów niezbędnych do nauki. Na przykład ergonomicznych plecaków zapobiegających wadom

Data publikacji: 2020-08-06
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Szkolna wyprawka już dostępna w Biedronce
Kategoria: LIFESTYLE, Dziecko

1 września dzieci wracają do szkół, a Biedronka już dzisiaj daje ich rodzicom możliwość dokonania wygodnych zakupów artykułów niezbędnych do nauki. Na przykład ergonomicznych plecaków zapobiegających wadom postawy.

Szkolna wyprawka już dostępna w Biedronce LIFESTYLE, Dziecko - 1 września dzieci wracają do szkół, a Biedronka już dzisiaj daje ich rodzicom możliwość dokonania wygodnych zakupów artykułów niezbędnych do nauki. Na przykład ergonomicznych plecaków zapobiegających wadom postawy.

To już pewne – kolejny rok szkolny rozpocznie się tam, gdzie rozpocząć się powinien: w szkołach, już nie wirtualnych. Powrót do lekcji w szkolnych ławkach oznacza jednocześnie, że czas uzupełnić zapasy przyborów szkolnych. Kredki, zeszyty, piórniki oraz zdrowe dla kręgosłupa tornistry są już dostępne w sklepach sieci Biedronka w całej Polsce.

Najwięcej ekscytacji wśród najmłodszych budzi wybór plecaka lub tornistra – to on będzie towarzyszył naszemu dziecku przez cały rok – w drodze do szkoły lub podczas weekendowych wycieczek z rodzicami. Przed zakupem należy zwrócić uwagę na dostosowanie wagi i rozmiaru plecaka do wieku dziecka, a także na usztywnienie oraz materiał, z jakiego jest wykonany. W trosce o najmłodszych w tym roku w ofercie sklepów Biedronka pojawiły się tornistry oraz plecaki LOOZZ, skonstruowane w taki sposób, by zapobiegały wadom postawy. Dzięki wielu wzorom spodobają się każdemu dziecku. Można je kupić od 49 zł

Michał Kantorski, kupiec odpowiedzialny za ofertę artykułów szkolnych w sieci Biedronka.

Ale w najbliższym sklepie Biedronka znajdziemy również szeroką ofertę innych artykułów szkolnych dla najmłodszych. Wśród nich wszystko co będzie potrzebne dziecku podczas pierwszych tygodni nowego roku szkolnego: kolorowe zeszyty (od 0,39 zł/szt.), teczki (od 1,99 zł/szt.), farby (od 7,99 zł/szt.), piórniki (od 7,99 zł/szt.) czy kultowe kredki Bambino (14,99 zł/szt.), a także ołówki, długopisy, markery, bibuła, gumki do ścierania i wiele innych niezbędnych w szkole przedmiotów.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Szkolna wyprawka już dostępna w Biedronce LIFESTYLE, Dziecko - 1 września dzieci wracają do szkół, a Biedronka już dzisiaj daje ich rodzicom możliwość dokonania wygodnych zakupów artykułów niezbędnych do nauki. Na przykład ergonomicznych plecaków zapobiegających wadom postawy.
Hashtagi: #LIFESTYLE #Dziecko

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy