Dziecko LIFESTYLE

Zwierzęta zimą i zdrowa żywność od lokalnych producentów

Zwierzęta zimą i zdrowa żywność od lokalnych

Data publikacji: 2019-01-30
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Zwierzęta zimą i zdrowa żywność od lokalnych producentów
Kategoria: LIFESTYLE, Dziecko

Zwierzęta zimą i zdrowa żywność od lokalnych producentów

Zwierzęta zimą i zdrowa żywność od lokalnych producentów LIFESTYLE, Dziecko - Zwierzęta zimą i zdrowa żywność od lokalnych producentów

Najbliższe dni w Porcie Łódź upłyną pod znakiem zdrowej nieprzetworzonej żywności oraz świetnej edukacyjnej zabawy dla najmłodszych. W Centrum rozpoczął się właśnie kolejny Jarmark Produktów Regionalnych, a  profesjonalne animatorki z sali zabaw Port Łódź Junior każdego dnia do soboty rozmawiają z najmłodszymi na temat tego, jak radzą sobie zimą nasi mali zwierzęcy przyjaciele i co możemy zrobić by pomóc im przetrwać tę porę roku.

Zdrowie na talerzu!

Od dziś do soboty włącznie (2 lutego) w Porcie Łódź trwa Jarmark Produktów Regionalnych. Lokalni producenci zapraszają Klientów na swoje stoiska ze zdrową, nieprzetworzoną żywnością, zlokalizowane obok sklepu Media Markt. Przez cztery najbliższe dni na Jarmarku w Porcie Łódź można zaopatrzyć się w pieczywo wypiekane na naturalnym zakwasie, różnego rodzaju miody pochodzące z lokalnych pasiek, suszone owoce, czy rozgrzewające przyprawy, takie jak imbir, cynamon czy goździki. Jarmark Produktów Regionalnych czynny jest w godzinach otwarcia Centrum.

Pomagamy zwierzętom przetrwać zimę

W tym tygodniu, do soboty 2 lutego w Port Łódź Junior rozmawiamy z dziećmi o tym, jak wspomagać zimą naszych małych skrzydlatych przyjaciół. Maluchy pod opieką animatorek przygotują pyszne przekąski, którymi będą mogły nakarmić sikorki, wróble, gołębie i dzięcioły podczas spacerów w parku. W „Juniorze” najmłodsi dowiedzą się, jak z zimą radzą sobie także inne zwierzęta mieszkające w lesie i jak możemy pomóc przetrwać im ten chłodniejszy czas. Port Łódź Junior zaprasza dzieci (3 – 10 lat) do wspólnej zabawy bezpłatnie w godzinach 12:00 – 20:00 w ciągu tygodnia, natomiast w sobotę od godziny 10:00 do 20:00. „Junior” zlokalizowany jest obok strefy restauracyjnej Centrum.

A to już wiesz?  Lody za złotówkę dla uczniów z biało-czerwonym paskiem!

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Zwierzęta zimą i zdrowa żywność od lokalnych producentów LIFESTYLE, Dziecko - Zwierzęta zimą i zdrowa żywność od lokalnych producentów
Hashtagi: #LIFESTYLE #Dziecko

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy