Dziecko LIFESTYLE

Magdalena Zarębska we Wrocławiu

Data publikacji: 2019-04-03
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Magdalena Zarębska we Wrocławiu
Kategoria: LIFESTYLE, Dziecko

Festiwal Książki Dziecięcej Przecinek i Kropka

Magdalena Zarębska we Wrocławiu LIFESTYLE, Dziecko - Festiwal Książki Dziecięcej Przecinek i Kropka

Święto literatury dziecięcej we Wrocławiu

 

Festiwal Książki Dziecięcej Przecinek i Kropka to wydarzenie promujące najlepszą literaturę dziecięcą i ulubionych autorów małych pasjonatów czytania. W tym roku wielkie książkowe święto zawita do sześciu polskich miast. We Wrocławiu dla najmłodszych przygotowano cztery wydarzenia w ramach Festiwalu. W planach spotkania m.in. z: Cezarym Harasimowiczem, autorem „Mirabelki”, która przedstawia losy XX-wiecznej Warszawy, Magdaleną Zarębską – popularną pisarką z Dolnego Śląska oraz spektakl „Elmer – słoń w kratkę”. Wstęp na wszystkie wydarzenia odbywające się w salonie Empik Renoma jest bezpłatny.

 

Program edukacyjny Empiku Przecinek i Kropka skierowany jest do wszystkich młodych miłośników książek oraz tych, którzy dopiero chcą nauczyć się przenikać do baśniowego świata literatury. Festiwal Książki Dziecięcej to doskonała propozycja dla całych rodzin, właśnie tam, rodzice i dzieci mogą znaleźć najciekawsze nowości wydawnicze, odkrywać najpiękniej zilustrowane publikacje, uczestniczyć w rozwijających kreatywność warsztatach i spotkaniach z najpopularniejszymi twórcami książek.

 

Magdalena Zarębska

4 kwietnia, godz. 10:00

Magdalena Zarębska zaprasza na specjalne warsztaty, które skupiać się będą wokół jej książki – „Czytamy bez mamy. Leonard w domu” (Debit). Poprzez szereg zabaw i gier pisarka zwróci uwagę młodym czytelnikom, jak ważne jest utrzymywanie porządku w swoim domu oraz jak należy dbać o przedmioty, które są dla nas ważne. Pokaże także, że domy potrafią skrywać wiele tajemnic. Zajęcia dedykowane dzieciom w wieku 5 -7 lat.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Magdalena Zarębska we Wrocławiu LIFESTYLE, Dziecko - Festiwal Książki Dziecięcej Przecinek i Kropka
Hashtagi: #LIFESTYLE #Dziecko

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #Dziecko   #LIFESTYLE