Dziecko LIFESTYLE

Sekretne zwierzaki przyjeżdżają do Wrocławia

Data publikacji: 2019-05-08
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Sekretne zwierzaki przyjeżdżają do Wrocławia
Kategoria: LIFESTYLE, Dziecko

Zwierzaki domowe znane z komedii animowanej, która podbiła świat, ruszyły w trasę po Polsce. Już za kilka dni spotkają się z fanami we wrocławskiej Magnolia Park. Wydarzenie „Sekrety zwierzaków 2” to mnóstwo atrakcji.

Sekretne zwierzaki przyjeżdżają do Wrocławia LIFESTYLE, Dziecko - Zwierzaki domowe znane z komedii animowanej, która podbiła świat, ruszyły w trasę po Polsce. Już za kilka dni spotkają się z fanami we wrocławskiej Magnolia Park. Wydarzenie „Sekrety zwierzaków 2” to mnóstwo atrakcji.

Zaplanowano m.in. wycieczki Maxobusem, tor przeszkód, strefę foto, porady lekarza weterynarii i zbiórkę karmy dla zwierząt ze schronisk.

 

Gdy ludzie opuszczają dom, zwierzęta prowadzą życie pełne przygód i intryg. Komedia animowana "Sekretne życie zwierzaków domowych" skradła serca publiczności na całym świecie. Jej druga część pod koniec czerwca trafi do kin. Bohaterowie bajki wyruszyli już w trasę promującą film. Jeżdżą po całej Polsce, by spotykać się z fanami. 11 maja dotrą do Wrocławia. Wydarzenie odbędzie się w Magnolia Park. Wstęp dla wszystkich uczestników zabawy jest bezpłatny. – Zwierzaki szybko stały się ukochanymi bohaterami filmowymi dzieci na całym świecie. Spotkanie z nimi będzie niewątpliwe dużą atrakcją dla dzieci i rodziców. Podczas imprezy nie tylko się bawimy, ale także uczymy i wspieramy schroniska dla zwierząt – zachęca Marta Kocik, manager ds. marketingu i PR w Magnolia Park.

 

Wydarzenie "Sekrety zwierzaków 2" obfituje w rozmaite atrakcje, które zainteresują nie tylko dzieci i dorosłych, ale także… same zwierzęta. Będzie można pojechać na przejażdżkę dwupiętrowym Maxobusem, czyli autobusem bez dachu o wizerunku filmowego psa, przejść przez Psotny Tor Przeszkód i przenieść się do animowanego świata komedii, aby zrobić sobie zdjęcia z bohaterami filmu. To jeszcze nie koniec zabawy. Zaplanowano także konkursy wiedzy na temat zwierzaków domowych, spotkania z behawiorystą zwierzęcym, darmowe porady lekarza weterynarii i darmowe SPA dla psiaków. Podczas wydarzenia trwać będzie zbiórka karmy dla zwierząt ze schronisk, a przy specjalnym stanowisku będzie można odebrać gadżet z wygrawerowanym imieniem pupila. Impreza "Poznaj sekrety zwierzaków 2" potrwa w Magnolia Park od godz. 11.00 do 18.00 (wejście od ul. Legnickiej). Dodatkowo podczas wydarzenia można wygrać wycieczkę do parku rozrywki Energylandia.

 

Spotkania z filmowymi bohaterami już na stałe wpisały się w kalendarz atrakcji Magnolia Park. Ostatnio z wizytą przyjechał tu Bob Budowniczy, a wcześniej m.in. Masza i Niedźwiedź, samoloty Super Wings, Grinch z Minionkami, Peppa z Georgem i Strażak Sam. W ubiegłorocznym rankingu najbardziej przyjaznych galerii dzieciom, Magnolia Park zajęła pierwsze miejsce w województwie dolnośląskim. Ofertę handlową z myślą o dzieciach tworzą sklepy z zabawkami i ubraniami m.in. Smyk, Playmobil, Bartek, Coccodrillo i Moda Dziecięca. Jest tu także sala zabaw Labibu oraz centrum aktywności Siemacha SPOT dla dzieci i młodzieży.

 

Poznaj sekrety zwierzaków 2

11 maja 2019 r., godz. 11.00-18.00

Magnolia Park, Wrocław – ul. Legnicka 58

Wstęp wolny – zapraszamy!

https://magnoliapark.pl/

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Sekretne zwierzaki przyjeżdżają do Wrocławia LIFESTYLE, Dziecko - Zwierzaki domowe znane z komedii animowanej, która podbiła świat, ruszyły w trasę po Polsce. Już za kilka dni spotkają się z fanami we wrocławskiej Magnolia Park. Wydarzenie „Sekrety zwierzaków 2” to mnóstwo atrakcji.
Hashtagi: #LIFESTYLE #Dziecko

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #Dziecko   #LIFESTYLE