Dziecko LIFESTYLE

„Wakacje na całego” w Silesia Summer Park

Weekend pełen atrakcji czeka najmłodszych już 27 i 28 lipca w letniej strefie Silesia Summer

Data publikacji: 2019-07-26
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: „Wakacje na całego” w Silesia Summer Park
Kategoria: LIFESTYLE, Dziecko

Weekend pełen atrakcji czeka najmłodszych już 27 i 28 lipca w letniej strefie Silesia Summer Park.

„Wakacje na całego” w Silesia Summer Park LIFESTYLE, Dziecko - Weekend pełen atrakcji czeka najmłodszych już 27 i 28 lipca w letniej strefie Silesia Summer Park.

Weekend pełen atrakcji czeka najmłodszych już 27 i 28 lipca w letniej strefie Silesia Summer Park. Na Placu Słonecznym przy Silesia City Center atmosfera będzie naprawdę gorąca, a to wszystko za sprawą eurobangee oraz animatorów, którzy poprowadzą zabawy. O oprawę muzyczną zadba DJ. Nie zabraknie również słodkiego poczęstunku. To będą „Wakacje na całego”!

Silesia City Center dba o to, żeby lato w Katowicach można było spędzić w wyjątkowo aktywny i ciekawy sposób. W sobotę i niedzielę (27 i 28 lipca) letni klimat udzieli się wszystkim wypoczywającym uczniom, maluchom, a nawet rodzicom. Pokazy baniek mydlanych czy zabawy aktorskie z mimami, to tylko część atrakcji, z których dzieci skorzystają w ramach akcji „Wakacje na całego” w Silesia Summer Park. Dla spragnionych aktywności przygotowano też trampoliny eurobangee, natomiast fani słodkości będą mogli częstować się bezpłatnymi lodami lub watą cukrową. W sobotę i niedzielę na najmłodszych będą czekać animatorzy, którzy zapewnią moc atrakcji. A wszystko to przy dźwiękach muzyki z konsolety DJ’a.

Wakacyjna strefa Silesia Summer Park będzie otwarta do 1 września, także w niedziele niehandlowe. Pole do minigolfa składające się z kilku osobnych torów, ścianka wspinaczkowa, park linowy w formie małpiego gaju czy pierwszy w Katowicach tor do skimboardingu (czyli wodnej ślizgawki na desce) to atrakcje, które codziennie czekają przy Silesia City Center. Co weekend obywają się również bezpłatne warsztaty dla dzieci na torze do skimboardingu i polu do minigolfa, prowadzone przez profesjonalnych instruktorów. Informacje na temat zapisów są dostępne na facebookowym profilu SCC.

Wydarzenie „Wakacje na całego” odbędzie się 27 i 28 lipca w godzinach 12:00-20:00 w Silesia Summer Park na Placu Słonecznym.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
„Wakacje na całego” w Silesia Summer Park LIFESTYLE, Dziecko - Weekend pełen atrakcji czeka najmłodszych już 27 i 28 lipca w letniej strefie Silesia Summer Park.
Hashtagi: #LIFESTYLE #Dziecko

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy