Dziecko LIFESTYLE

Gorączka świątecznych atrakcji, czyli grudzień w Zielonych Arkadach

Przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami. Aby ten piękny czas był dla mieszkańców Bydgoszczy jeszcze przyjemniejszy, Zielone Arkady zapraszają do wspólnego celebrowania przedświątecznego

Data publikacji: 2018-11-29
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Gorączka świątecznych atrakcji, czyli grudzień w Zielonych Arkadach
Kategoria: LIFESTYLE, Dziecko

Przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami. Aby ten piękny czas był dla mieszkańców Bydgoszczy jeszcze przyjemniejszy, Zielone Arkady zapraszają do wspólnego celebrowania przedświątecznego okresu.

Gorączka świątecznych atrakcji, czyli grudzień w Zielonych Arkadach LIFESTYLE, Dziecko - Przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami. Aby ten piękny czas był dla mieszkańców Bydgoszczy jeszcze przyjemniejszy, Zielone Arkady zapraszają do wspólnego celebrowania przedświątecznego okresu.

Przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami. Aby ten piękny czas był dla mieszkańców Bydgoszczy jeszcze przyjemniejszy, Zielone Arkady zapraszają do wspólnego celebrowania przedświątecznego  okresu. W tym czasie najmłodsi będą mogli wsiąść do Świątecznej Kolejki i udać się w magiczną podróż po zimowej krainie oraz spotkać Świętego Mikołaja. To jednak nie wszystkie atrakcje, które czekają na odwiedzających bydgoskie Centrum.

Grudzień to miesiąc wielkich przygotowań. Zabiegani staramy się, aby wszystko było gotowe na czas. Aby poczuć magię Świąt, Zielone Arkady przygotowały atrakcje dla małych i tych nieco starszych mieszkańców Bydgoszczy.

Gorąco zachęcamy do spędzenia tego przedświątecznego czasu z rodziną. Z myślą o wszystkich naszych gościach przygotowaliśmy wiele atrakcji – najmłodszych zapraszamy w podróż Świąteczną Kolejką oraz na spotkanie ze Świętym Mikołajem. Dorośli mogą skorzystać z Wyjątkowej Obsługi i bezpłatnego pakowania prezentów – mówi Ewa Krassowska, dyrektor Zielonych Arkad.

Świąteczna Kolejka

Gdyby tak w magiczny, grudniowy czas udać się w niezapomnianą podróż? Świąteczna Kolejka, która zabierze najmłodszych pasażerów do zimowej krainy będzie kursowaćod 1 do 23 grudnia (od poniedziałku do piątku w godz.15:00-19:00, w weekendy w godz.11:00-20:00, a 6 grudnia w godz.12:00-19:00). Stacja początkowa to Plac Eventowy w Zielonych Arkadach. Bilet wstępu nie obowiązuje – to będzie podróż za (nie)jeden uśmiech.

Niezwykły gość

Święty Mikołaj naprawdę istnieje, a przekonać się o tym będzie mógł każdy, kto 6 grudnia od godziny 12:00 do 20:00 odwiedzi Zielone Arkady. W tym czasie ulubieniec dzieci w towarzystwie śnieżynek będzie rozdawał najmłodszym słodkie upominki. Dodatkowo maluchy będą mogły zrobić sobie z nim pamiątkowe zdjęcie.

Anielski poczęstunek

Wizyta Świętego Mikołaja to dopiero początek odwiedzin Zielonych Arkad przez nietypowych gości. W dniach 15-23 grudnia do bydgoskiego Centrum zawitają anioły, które będą częstować świątecznymi pierniczkami, aby każdy mógł poczuć magię nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia.

Wyjątkowa Obsługa i pakowanie prezentów

Przedświąteczne zakupy są niewątpliwie przyjemnością. W tym czasie każdy z nas pamięta o upominku dla bliskich. W dniach 15-23 grudnia będzie można skorzystać z usługi concierge, w ramach której bellboy’e chętnie zaniosą świąteczne zakupy do samochodu klienta. Dopełnieniem Wyjątkowej Obsługi będzie profesjonalne pakowanie prezentów, z którego w dniach 1-23 grudnia będzie mógł skorzystać każdy, kto zrobi zakupy za min. 50 złotych.

Harmonogram wydarzeń:

Świąteczna Kolejka – kursować będzie od 1 do 23 grudnia (od poniedziałku do piątku w godz. 15:00-19:00, w weekendy w godz.11:00-20:00, a 6 grudnia w godz.12:00-19:00).
Wizyta Świętego Mikołaja – 6 grudnia w godzinach od 12:00 do 20:00.
Wyjątkowa Obsługa i Anielski poczęstunek – od 15 do 23 grudnia.
Pakowanie prezentów – od 1 do 23 grudnia.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Gorączka świątecznych atrakcji, czyli grudzień w Zielonych Arkadach LIFESTYLE, Dziecko - Przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami. Aby ten piękny czas był dla mieszkańców Bydgoszczy jeszcze przyjemniejszy, Zielone Arkady zapraszają do wspólnego celebrowania przedświątecznego okresu.
Hashtagi: #LIFESTYLE #Dziecko

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy